O NAS

 

o nas

Polsko- Chińska Izba Gospodarcza  (PCHIG) to organizacja bilateralna, której misją jest wspieranie rozwoju szeroko rozumianych Polsko- Chińskich kontaktów na szczeblu przedsiębiorstw, organizacji i instytucji gospodarczych Polski i Chin. Izba została powołana w 2004 roku. Powstanie Izby było odpowiedzią na rosnącą wymianę handlową między Polską a Chinami. Od połowy października 2015 usługi wykonywane są przez Chinese Chamber of Commerce z Niemiec.

Naszym priorytetem jest wspieranie przedsiębiorstw i instytucji poprzez doradztwo i szeroki wachlarz usług.

Możemy pomóc w znalezieniu właściwego partnera biznesowego w Chinach oraz zweryfikować wiarygodność dowolnej chińskiej firmy. Jeżeli planują Państwo wejść i zaistnieć ze swoimi produktami na olbrzymim i dynamicznie rozwijającym się rynku Chin jesteśmy odpowiednim partnerem dla takiego przedsięwzięcia.

 

Pomagamy firmom w otwieraniu działalności gospodarczej w Chinach oraz Hongkongu, w uzyskaniu certyfikatów takich jak  CCC czy ISO.

Polsko – Chińska Izba od lat obejmuje patronaty i uczestniczy we wszelkich targach, szkoleniach i konferencje związane z tematyką Chin na terenie Polski i Europy.

 

Misją PCHIG jest wspieranie zarówno firm członkowskich jak i podmiotów niezrzeszonych w Izbie, rozwój kontaktów handlowym oraz zacieśniania współpracy pomiędzy Polską i Chinami.

 

Poza działalnością gospodarczą Polsko – Chińska Izba Gospodarcza chętnie angażuje się także w projekty kulturalne przybliżające obyczaje i kulturę obu krajów.

 

Zapraszamy przedsiębiorstwa, potencjalnych partnerów oraz samorządy i organizacje do współpracy.