W dniach 18 – 21.02.2015 zamknięte będą wydziały wizowe Ambasady i Konsulatu Generalnego Chińskiej Republiki Ludowej.

 

Zapraszamy na kolejny cykl szkolenia „Import z Chin. Warsztaty są wyjątkową okazją do uzyskania informacji nt. specyfiki biznesu importowego. W ciągu jednego dnia uzyskasz pigułkę wiedzy, która jest wynikiem ogromnego, ponad 20-letniego doświadczenia Trenera. Możesz nastawić się na rzetelne i przede wszystkim prawdziwe informacje.

Warsztaty Import z Chin – 2015

Warsztaty Import z Chin – 2015

Zapewniamy wysoki poziom wiedzy, dedykowane materiały szkoleniowe, dogodną lokalizację w centrum Warszawy, stałą przerwę kawową oraz lunch. Głównym celem warsztatów jest uświadomienie uczestnikom z jakim przedsięwzięciem będą mieli do czynienia jak i solidne przygotowanie ich do takiego przedsięwzięcia oraz wyposażenie w podstawowe, konkretne narzędzia. Istotnym elementem jest również przekazanie umiejętności unikania najbardziej powszechnych błędów, które niosą za sobą niebagatelne straty finansowe. Jest to ósma edycja warsztatów, zachęcamy do zapoznania się z zebranymi opiniami w dziale „Opinie” na stronie www.moj-startup.pl .

W ciągu jednego dnia:

– dowiesz się czym jest import i dlaczego się go podejmujemy
– nauczysz się jak wyszukiwać odpowiednich dostawców
– poznasz metody weryfikacji dostawców i towarów
– poznasz odpowiedź na pytanie – co i jak importować z Chin?
– uzyskasz informacje o nadzorze operacji importowej oraz ubezpieczeniach
– dowiesz się w jaki sposób korespondować z dostawcami
– nauczysz się przygotowywać dokumenty importowe
– będziesz w stanie samodzielnie wyszukiwać stawki celne
– pogłębisz wiedzę w zakresie organizacji i procesu transportu kontenerowego

Trener:

Leszek Ślazyk – Od 1994 roku zajmuję się organizacją produkcji oraz prowadzeniem importu towarów z Dalekiego Wschodu. Realizując zlecenia firm polskich i europejskich miałem możliwość mieszkać i pracować w Chinach, co pozwoliło mi poczuć i poznać zarówno ten kraj jak i jego mieszkańców, wyrobić sobie swój własny, subiektywny pogląd na współczesne Państwo Środka i jego obywateli.

Z połączenia doświadczeń zawodowych i osobistych zrodził się pomysł stworzenia portalu www.chiny24.com, pierwszego w Polsce serwisu internetowego poświęconego nie tylko problematyce importu z Chin, ale również Chinom samym w sobie, jako fenomenowi przełomu XX i XXI wieku we wszystkich wymiarach ludzkiej aktywności.

Więcej na stronie: http://moj-startup.pl/importzchin/

Międzynarodowe Targi Narzędzi Przemysłowych

 

Agencja Rozwoju Przemysłu z Kraju Basków (SPRI) zaprasza polskich przedsiębiorców na Międzynarodowe Targi Narzędzi Przemysłowych, Profesjonalnych, i do Majsterkowania

FERROFORMA 2015 w Bilbao w dniach 26-29 maja 2015 r. (http://ferroforma.bilbaoexhibitioncentre.com/)

Informacje dotyczące warunków uczestnictwa:

Magdalena Kondracka

E-mail: tecnico1.polonia@spri.net

Tel. 022 354 92 97

Konferencje i atrakcje

Uczestnicy Targów China Expo Poland poza ofertami wystawców będą mieli również do dyspozycji ciekawy program merytoryczny poświęcony istotnym zagadnieniom z obszaru handlu między Polską a Chinami. Będzie można dowiedzieć się m.in. jak bezpiecznie importować z Chin, jak sprawdzić kontrahenta w Chinach, a także jak rozmawiać i robić biznes z Azjatami.

Ponadto, na zwiedzających China Expo Poland czeka wiele atrakcji i konkursów przybliżających Polakom dalekowschodnią kulturę, w tym warsztaty chińskiej gry go, darmowe lekcje języka chińskiego czy pokazy i degustacje chińskich dań.

Więcej informacji o samych targach na stronie: www.China-Expo.pl

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland – 22. – 24.09.2015 w warszawskim Centrum EXPO XXI

(więcej…)

Bank of China wraz z władzami prowincji Anhui w Chinach mają zaszczyt zaprosić polskie przedsiębiorstwa na spotkania B2B, które odbędą się w dniach 9-10 grudnia 2015.