Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów „Import z Chin” w Gdyni w dniach 28-29.11.2014.

Warsztaty „Import z Chin” są wyjątkową okazją do uzyskania informacji nt. specyfiki biznesu importowego. W ciągu jednego dnia uzyskasz pigułkę wiedzy, która jest wynikiem ogromnego, ponad 20-letniego doświadczenia Trenera.

Warsztaty planujemy na dzień 28-29 listopada 2014, w Gdyni.

Możesz nastawić się na rzetelne i przede wszystkim prawdziwe informacje. Zapewniamy wysoki poziom wiedzy, dedykowane materiały szkoleniowe, dogodną lokalizację w centrum Krakowa, stałą przerwę kawową oraz lunch. Głównym celem warsztatów jest uświadomienie uczestnikom z jakim przedsięwzięciem będą mieli do czynienia jak i solidne przygotowanie ich do takiego przedsięwzięcia oraz wyposażenie w podstawowe, konkretne narzędzia. Istotnym elementem jest również przekazanie umiejętności unikania najbardziej powszechnych błędów, które niosą za sobą niebagatelne straty finansowe. Jest to ósma edycja warsztatów, zachęcamy do zapoznania się z zebranymi opiniami w dziale „Opinie” na stronie www.moj-startup.pl .

Import z Chin warsztaty

W ciągu jednego dnia:

– dowiesz się czym jest import i dlaczego się go podejmujemy
– nauczysz się jak wyszukiwać odpowiednich dostawców
– poznasz metody weryfikacji dostawców i towarów
– poznasz odpowiedź na pytanie – co i jak importować z Chin?
– uzyskasz informacje o nadzorze operacji importowej oraz ubezpieczeniach
– dowiesz się w jaki sposób korespondować z dostawcami
– nauczysz się przygotowywać dokumenty importowe
– będziesz w stanie samodzielnie wyszukiwać stawki celne
– pogłębisz wiedzę w zakresie organizacji i procesu transportu kontenerowego

Trener:

Leszek Ślazyk – Od 1994 roku zajmuję się organizacją produkcji oraz prowadzeniem importu towarów z Dalekiego Wschodu. Realizując zlecenia firm polskich i europejskich miałem możliwość mieszkać i pracować w Chinach, co pozwoliło mi poczuć i poznać zarówno ten kraj jak i jego mieszkańców, wyrobić sobie swój własny, subiektywny pogląd na współczesne Państwo Środka i jego obywateli.

Z połączenia doświadczeń zawodowych i osobistych zrodził się pomysł stworzenia portalu www.chiny24.com, pierwszego w Polsce serwisu internetowego poświęconego nie tylko problematyce importu z Chin, ale również Chinom samym w sobie, jako fenomenowi przełomu XX i XXI wieku we wszystkich wymiarach ludzkiej aktywności.

Więcej na stronie: http://moj-startup.pl/importzchingdynia/

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 7