Zaproszenie na targi SIAL – The Asian Food Marketplace

Szanowni Państwo,
Polsko-Chińska Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w dorocznych targach SIAL – The Asian Food Marketplace, które odbędą się w dniach 13-15 maja 2014 roku w Szanghaju. Targi SIAL to najważniejsze wydarzenie w kalendarzu imprez związanych z przemysłem spożywczym w Chinach. Mogą zarazem stanowić znakomitą szansę na wypromowanie Państwa produktów i zdobycie dla nich dystrybutorów na chińskim rynku. Serdecznie zapraszamy na targi SIAL.

Chiny stanowią olbrzymi rynek, na którym stale rośnie popyt na importowaną żywność. Kraje zachodnie zanotowały wzrost eksportu na poziomie 50% od roku 2008. Polski eksport także rośnie z roku na rok. W roku 2013 staliśmy się dwunastym największym eksporterem mięsa do Chin.

Na targach wystawiają się w równych proporcjach podmioty chińskie i zagraniczne. Do prezentowanych produktów należą suplementy diety, owoce i warzywa, mrożonki, nabiał, jaja, produkty organiczne, wypieki i mięso. Najwięcej odwiedzających pochodzi z krajów azjatyckich, przede wszystkim z Chin.

Polsko-Chińska Izba Gospodarcza oferuje Państwu pomoc w zakresie organizacji wyjazdu na targi. Świadczymy wszechstronne usługi, takie jak rezerwacje przelotów i hoteli, pomoc w wynajęciu stoiska (istnieje możliwość skorzystania ze stoiska Izby), obsługa tłumaczeniowa delegatów. Oficjalny termin końca rejestracji to połowa kwietnia, ale z uwagi na fakt, że zainteresowanie targami jest wysokie, rejestracja może zostać zamknięta wcześniej. Dlatego warto, by Państwo podjęli stosowne kroki z pewnym wyprzedzeniem.

Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 535 308 085 oraz adresem mailowym pchig@pchig.pl.

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 8