Dofinansowanie na targi HKTDC

Już niedługo odbędzie się wiosenna edycja targów w Kantonie. Na przełomie kwietnia i maja trwać będzie jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w Chinach. W tym okresie odbywają się równie warte uwagi targi w Hongkongu. Wybierając się na nie możemy skorzystać dodatkowo z opcji, jaką udostępnia nam Rada Rozwoju Handlu Hongkongu, a mowa konkretniej o dofinansowaniach na targi oferowanych dla odwiedzających. HKTDC organizuje wiele imprez targowych dzięki czemu każdy przedsiębiorca odnajdzie odpowiadające mu tematycznie wydarzenie. Poniżej przedstawiamy jakie kroki należy wykonać w celu uzyskania dofinansowania na targi HKTDC. Jakie koszty mogą być z niego pokryte oraz kto może się o nie ubiegać.

targi HKTDC

Dofinansowanie na targi HKTDC – podstawowe informacje

Wybierając się po raz pierwszy na wydarzenie organizowane przez HKTDC możemy ubiegać się o pokrycie kilku kosztów związanych z wyjazdem. W zależności od wybranego wydarzenia zmienia się program konkretnego dofinansowania. Niemniej jednak w ofercie Rady Rozwoju Handlu Hongkongu dostępne jest dofinansowanie do hotelu oraz podróży. W zależności od długości pobytu, zmienia się wysokość otrzymanego wsparcia finansowego. Za 3-dniowy pobyt na targach HKTDC otrzymamy średnio 3000 HK$ na pokrycie kosztów noclegu lub 2500 HK$ dodatku do podróży. Mimo, że opisane tu dofinansowanie na targi HKTDC dotyczy klientów, którzy po raz pierwszy uczestniczą w imprezie, dla firm które wcześniej brały już udział w wydarzeniu przysługują inne programy.

Jeśli wyjeżdżamy do Hongkongu na okres krótszy niż 90 dni, nie musimy mieć wizy. Należy jednak pamiętać, że jeśli np. wyjeżdżamy z Kantonu do Hongkongu wiza jednorazowego wjazdu do Chin traci ważność. Aby wrócić na targi w Guangzhou należy posiadać wizę wielokrotnego wjazdu lub ubiegać się o kolejną wizę.

Najbliższe imprezy organizowane przez HKTDC – dofinansowanie na targi

HKTDC Hong Kong Houseware Fair 2019

HKTDC Hong Kong International Home Textiles and Furnishings Fair 2019

Data i miejsce wydarzenia
20 – 23.04.2019
Hong Kong Convention & Exhibition Centre

Strona internetowa

www.hktdc.com/hkhousewarefair
www.hktdc.com/hkhometextilesfair

Rodzaj i wysokość dofinansowania

Hotel – 510 USD (za 4 dni pobytu w jednym ze wstępnie wybranych hoteli)
Podróż – 320 USD (za 3 dni udziału w targach i skorzystanie z Business Matching)

Termin składania wniosków

22.03.2019

Dane kontaktowe

Tel: (+48) 22 830 05 52
Email: warsaw.consultant@hktdc.org

HKTDC Hong Kong Gifts & Premium Fair 2019

Data i miejsce wydarzenia

27 – 30.04.2019
Hong Kong Convention & Exhibition Centre

Strona internetowa

www.hktdc.com/hkgiftspremiumfair

Rodzaj i wysokość dofinansowania

Hotel – 385 USD (za 3 dni udziału w targach)

Termin składania wniosków

29.03.2019

Dane kontaktowe

Tel: (+48) 22 830 05 52
Email: warsaw.consultant@hktdc.org

Hong Kong International Printing & Packaging Fair 2019

Data i miejsce wydarzenia

27 – 30.04.2019
Asia-World Expo, Hong Kong International Airport

Strona internetowa

www.hkprintpackfair.com

Rodzaj i wysokość dofinansowania

Podróż – 64 USD (za 2 dni udziału zarówno w targach Hong Kong International Printing & Packaging Fair 2019, jak i HKTDC Hong Kong Gifts & Premium Fair 2019 )

Termin składania wniosków
12.04.2019

Dane kontaktowe

Email: hkgifts.visitor@hktdc.org
Szkolenie: Import z Chin

Dodatkowe benefity udziału w targach HKTDC

Oprócz dofinansowania na targi HKTDC dostępnych jest wiele innych ofert promocyjnych. Dla wszystkich zainteresowanych udziałem w imprezie oferowana jest bezpłatna wejściówka na to wydarzenie. Dodatkowo istnieje również możliwość skorzystania z opcji wstępu do Dragon Lounge, w której można zrelaksować się i skorzystać z oferty bufetowej. W celu ułatwienia komunikacji HKTDC z klientami międzynarodowymi, została stworzona polska strona internetowa. Tam odnaleźć można dane kontaktowe do polskiego oddziału HKTDC oraz inne praktyczne informacje.

HKTDC będąc jednym z największych organizatorów imprez handlowych na świecie, oferuje wiele innych usług. Posiada między innymi stronę internetową do zakupu towarów. Dowiedz się więcej jak kupować na HKTDC w tym artykule.

Wszystkich zainteresowanych targami w Hongkongu organizowanymi przez HKTDC zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi ubiegania się o dofinansowanie, które zawarte są w poniższych wnioskach:

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 10