Targi Hannover Messe

Targi Hannover Messe to przede wszystkim kluczowe technologie. Na swoich targach prezentują główne obszary przemysłu od branży IT po technologie energetyczne. Wystawa ta pomogła do tej pory w nawiązaniu ponad 6 milionów nowych kontaktów biznesowych, goszcząc na targach blisko 6 500 wystawców oraz 220 000 gości z całego świata. Natomiast na najbliższą kwietniową edycję zarejestrowanych jest na chwilę obecną ponad 1 200 chińskich wystawców. Biorąc pod uwagę bliskość lokalizacji Hannover, można śmiało powiedzieć, że nie trzeba wybierać się aż do Chin, by móc zapoznać się z chińskimi wystawcami.

targi Hannover Messe

Targi Hannover Messe

Data wydarzenia: 01 – 05.04.2019

Jedne z największych targów przemysłowych na świecie organizują wystawę składającą się 6 indywidualnych bloków tematycznych. Poniżej przygotowaliśmy małe zestawienie wraz z kilkoma przykładowymi wystawcami biorącymi udział w tegorocznej imprezie.

1. Integrated Automation, Motion & Drives

Od automatyki przemysłowej po technologię informatyczną.

Chińscy wystawcy:

– CCPIT Machinery Sub-Council

– Anhui Wannan Electric Machine

– Benewake

2. Digital Factory

Rozwiązania informatyczne umożliwiające przesył danych pomiędzy rozwojem, produkcją i dystrybucją.

Chińscy wystawcy:

– CMEC International Exhibition

– Condias

– Kyland Technology

3. Integrated Energy

Korzystne rozwiązania w sektorze energetyki.

Chińscy wystawcy:

– Shanghai PINYAN M&C

– Daqo Group

– Kedu Electric

4. Industrial Supply

Od podstawowych materiałów po lekkie konstrukcje.

Chińscy wystawcy:

– Billion Technology

– Cixi Zhonghang Presicion Machinery

– Jiangsu Soilway Michinery Co., Ltd

5. Research & Technology

Systemy kognitywne, jak również inne przyszłościowe metody produkcji.

Chińscy wystawcy:

– Hannover Milano Fairs Shanghai Ltd.

– Liaoning Longyu Exhibition

– Shenyang Rongrong Science and Tech.

Szkolenie: Import z Chin

6. Comvac

Instalacje sprężonego powietrza i systemy próżniowe.

Chińscy wystawcy:

– Air Feng.INC

– Shanghai Hanbell Precise Machinery

– Denair Energy Saiving Technology

Pamiętajcie jednak, że nie gwarantujemy, że wystawcy na targach są sprawdzeni. Dlatego przed podjęciem współpracy z kontrahentem poznanym na targach, zawsze trzeba go zweryfikować. Aby dowiedzieć się więcej, czytaj dalej.

Jeśli jesteście zainteresowani pełną listą wystawców na targi Hannover Messe 2019, odsyłamy do strony internetowej targów.

targi Hannover Messe

Wizyta na targach Hannover Messe 2019

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wcześniej zakupić bilet wstępu. W tym celu uruchomiona została platforma online za pomocą której możemy sfinalizować nasz zakup. Dostępne są 2 opcje biletu, mianowicie: 1 – dniowy (ważny w dowolny dzień od godziny 9:00) oraz Full – Event Ticket (na całe wydarzenie).

Cena biletu jednodniowego pozyskanego przez stronę internetową wynosi 39 euro. Jeśli zdecydujemy się na wcześniejszy zakup, otrzymamy zniżkę, z którą cena biletu wyniesie 31 euro. Istnieje również opcja ulgi dla studentów i praktykantów, warunkiem otrzymania której jest okazanie aktualnego dokumentu. Ten wariant dostępny jest w cenie 17 euro i występuje tylko w postaci biletu jednodniowego.

ShpHub.pl

Istnieje również opcja zakupu biletu na całe wydarzenie. Normalna cena biletu wynosi 84 euro, natomiast bilet zakupiony z wyprzedzeniem – 70 euro.

Jeśli otrzymaliśmy natomiast bilet od jednego z wystawców Hannover Messe lub innego partnera imprezy, możemy zrealizować go na stronie internetowej.

targi Hannover Messe

Dojazd na targi Hannover Messe 2019

Istnieje wiele możliwości dojazdu na to wydarzenie. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zanim rozpoczniemy naszą podróż, powinniśmy zapoznać się z informacjami i wskazówkami zawartymi w oficjalnym poradniku targowym. Hannover Messe organizując imprezy targowe na masową skalę współpracuje z wieloma innymi przedsiębiorstwami, aby jeszcze bardziej ułatwić swoim klientom udział w wydarzeniach.

Organizator wydarzenia podjął współpracę z liniami lotniczymi Lufthansa, dzięki czemu uczestnicy targów mogą skorzystać z dodatkowych rabatów decydując się na podróż samolotem. Aby zasięgnąć po więcej informacji, należy kliknąć w zakładkę „Travel by Plane”.

Przyjeżdżając z daleka często poszukujemy najbardziej dogodnego dla nas środka transportu, dlatego popularną opcją jest wypożyczenie samochodu. Aby móc cieszyć się wygodą indywidualnej podróży, możemy skorzystać z usług Sixt Car Rental i dodatkowo jeszcze otrzymać rabat do 10%. W ofercie dostępne są zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, dzięki czemu nie będziemy mieli problemu z wyborem odpowiedniej dla nas opcji.

Ponadto, kolejnym partnerem Hannover Messe jest Hannover Marketing & Tourism (HMTG), który pomaga klientom w znalezieniu najodpowiedniejszego zakwaterowania. HMTG oferuje zarówno hotele, jak i kwatery prywatne.  Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami dotyczącymi oferty, odsyłamy do strony targów. Tam znajdziecie dane kontaktowe firmy, która udzieli wszelkich informacji na Wasze pytania.

Zeszłoroczna edycja Hannover Messe

W zeszłorocznej edycji wzięło udział ponad 5 000 wystawców z 75 różnych krajów. Motywem przewodnim pięciodniowej imprezy był „Zintegrowany Przemysł – Połącz i Współpracuj”. Ceremonię otwarcia poprowadziła Kanclerz Niemiec Angela Merkel, podczas której wyraziła, że „ma nadzieję, iż światowa gospodarka również weźmie do serca motto wystawy <połącz i współpracuj>”.

targi Hannover Messe
Źródło: www.hannovermesse.de
Szkolenie: Eksport do Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 10