Targi eksportowe CMEF

Targi CMEF, czyli Międzynarodowe Targi Sprzętu Medycznego po raz pierwszy odbyły się w 1979 roku. Organizowane są dwa razy do roku – wiosną i jesienią. Po 40 latach rozwoju cieszą się ogromną popularnością i zaufaniem wśród przedsiębiorców z całego świata. Targi eksportowe CMEF swoim zakresem obejmują ponad 10 000 sprzętów medycznych, innowacyjną technologię medyczną, telemedycynę oraz dają perspektywy nawiązania współpracy naukowej.

Targi eksportowe CMEF

Targi eksportowe CMEF – gdzie i kiedy?

9-12 kwietnia 2020 w National Exhibition and Convention Center w Szanghaju odbędzie się 83. edycja wydarzenia. Obecnie jest to największy kompleks wystawienniczy znajdujący się w Szanghaju, a jego powierzchnia wynosi 1 470 000 m2. Budynek położony jest w dzielnicy Qingpu w zachodnim Szanghaju i jest dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do National Exhibition and Convention Center można dojechać linią 2 metra. Jest to stacja East Xujing.

CMEF w liczbach

Ponad 7000 producentów urządzeń medycznych z ponad 30 różnych krajów i regionów corocznie wystawia swoje produkty i usługi na CMEF. Ponadto, wydarzenie gromadzi około 2000 specjalistów oraz prawie 200 000 odwiedzających i kupujących, wśród których znajdują się agencje zaopatrzenia, szpitale i sprzedawcy z ponad 100 krajów. 97% odwiedzających targi w 2019 roku zadeklarowało swoją obecność na kolejnej edycji. Około 98% wystawców również zapowiedziało swoje uczestnictwo w 2020 roku.

CMEF
Targi eksportowe

Targi CMEF – okazja dla eksporterów

CMEF jest wiodącą globalną platformą usługową obejmującą cały łańcuch wyrobów medycznych. Dlatego też, jest to idealna okazja dla eksportu sprzętu medycznego na rynek chiński. Tak duże i prestiżowe wydarzenie można wykorzystać do zaprezentowania swojego produktu i znalezienia odpowiednich partnerów biznesowych. Zapraszamy do lektury naszego poradnika o przygotowaniach do wystawienia się na targach branżowych.

Wydarzenie z tak wieloletnią tradycją utrzymuje wysoki poziom i regularnie wprowadza innowacje. Oprócz urządzeń medycznych można zaobserwować również usługi takie jak m.in. obrazowanie medyczne, diagnostyka in vitro, diagnostyka molekularna, projekty rehabilitacyjne. Co roku prezentowane są także najnowsze osiągnięcia naukowe w branży medycznej.

CMEF stworzył serię bardzo wpływowych sub-marek w dziedzinie medycyny. Są to:

Powstanie tych sub-marek zapewniło medycynie wiele rozwiązań dzięki prezentowanym inteligentnym sprzętom.

Szkolenie Poniedziałek 18:00

Rejestracja i udział w targach CMEF

Przed udziałem w targach warto pamiętać o uprzedniej rejestracji online. Można jej dokonać za pośrednictwem oficjalnej strony Międzynarodowych Targów Sprzętu Medycznego CMEF. Przypominamy, że liczba miejsc zarówno dla wystawiających jak i odwiedzających jest ograniczona. Rejestracja dla wystawców na 83. edycję CMEF została zamknięta 30 listopada 2019. Zalecamy często sprawdzać oficjalną stronę wydarzenia i z wyprzedzeniem planować wyjazd, aby nie przegapić zapisów na 2021 rok. Natomiast odwiedzający mogą zarejestrować się bezpłatnie online lub na miejscu za opłatą w wysokości 100 CNY. Zapisy dla odwiedzających CMEF 2020 jeszcze nie ruszyły.

Targi CMEF – Dodatkowe informacje

Organizatorzy wydarzenia oferują pomoc w sprawach związanych z wzięciem udziału w China International Medical Equipment Fair. Na stronie internetowej targów można znaleźć dane kontaktowe do wyznaczonych osób, które pomagają w rezerwacji hotelów, przelotów czy asystują w procesie aplikacji o wizę. Co więcej, zamieszczone są przydatne informacje o mieście, w którym odbywa się wydarzenie. Organizatorzy targów dostarczają wskazówek o tym jak poruszać się po mieście oraz opisują główne atrakcje turystyczne.

Źródła grafiki: https://www.cmef.com.cn/g1226.aspx

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 11