Targi Cosmoprof Asia 2023

Targi Cosmoprof Asia to coroczne targi organizowane dla wszystkich związanych z branżą kosmetyczną. Targi te stwarzają doskonałą możliwość poznania najnowszych trendów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, znalezienia najlepszych produktów z branży beauty z całego świata do sprzedaży detalicznej i hurtowej oraz poznania potencjalnych kontrahentów. Kiedy i gdzie odbędą się targi Cosmoprof Asia 2023?

Targi Cosmoprof Asia 2023

Termin Cosmoprof Asia 2023

 • Cosmopack Azja: 14-16 listopada 2023 roku (Asia World-Expo; Airport Expo Blvd, Chek Lap Kok, Hongkong)
 • Cosmoprof Azja: 15-17 listopada 2023 roku (Centrum Kongresowo-Wystawiennicze; 1 Expo Dr, Wan Chai, Hongkong)

O targach Cosmoprof Asia

Targi Cosmoprof Asia to wystawa B2B. Udział wziąć może każdy związany z branżą kosmetyczną i pielęgnacyjną, na przykład: importerzy, dystrybutorzy, hurtownicy ze wszystkich reprezentowanych sektorów kosmetycznych i segmentów dystrybucji oraz przedstawiciele sieci handlowych i domów towarowych. Warto zaznaczyć, że osoby poniżej 18-go roku życia mają wstępu na targi.

Targi te będą odbywać się w swojej stałej formule czyli „jedne targi, dwa miejsca” – Cosmoprof Asia oraz Cosmopack Asia. Cosmoprof Asia dzielą się na kilka kategorii produktów:

 • Kosmetyki i przybory toaletowe – gotowe produkty do dystrybucji detalicznej, w tym kosmetyki do makijażu, pielęgnacji skóry, kąpieli i pielęgnacji ciała, wody toaletowe, perfumy i akcesoria.
 • Salon piękności – produkty i wyposażenie dla gabinetów kosmetycznych oraz dla branży spa i wellness.
 • Paznokcie i akcesoria – nowości i akcesoria ze świata stylizacji paznokci dla salonów i techników stylizacji paznokci.
 • Produkty naturalne i organiczne – dedykowana zielonym, ekologicznym, czystym, organicznym produktom, suplementom i kosmetykom Halal.
 • Salony fryzjerskie – profesjonalna pielęgnacja włosów, koloryzacja, produkty do stylizacji, akcesoria, narzędzia, sprzęt i wyposażenie salonów.
 • Czystość i higiena – produkty i sprzęt do dezynfekcji i ochrony do użytku osobistego lub w salonach kosmetycznych, spa i salonach fryzjerskich.
Szkolenie Online - Import z Chin

Cosmopack Asia zaprezentuje firmy i pośredników z łańcucha dostaw. Nie zabraknie więc przedstawicieli z grupy dostawców półproduktów, pracowników laboratoryjnych, producentów opakowań pierwotnych i wtórnych, opakowań Prestige i OEM, producentów drukarni i etykiet oraz maszyn i urządzeń.

Podczas trwania targów oprócz wystawy będzie można skorzystać z Buyers Program i platformy Match&Meet. Są to narzędzia B2B, które będą stanowić znaczne ułatwienie w znalezieniu i skontaktowaniu się z przyszłymi partnerami biznesowymi. Organizatorzy organizują również spotkania edukacyjne takie jak CosmoTalks i pokaz CosmoTrends. Nie zabraknie również ceremonii rozdania nagród Cosmoprofi, które każdy będzie mógł obejrzeć.

Cosmoprof Asia 2023

Ile jest wystawców na targach Cosmoprof Asia?

W 2022 roku w targach wzięło udział ponad 1200 wystawców z 46 krajów i regionów, ponad 21 000 uczestników lokalnych oraz międzynarodowych, oraz wystawionych 18 pawilonów krajowych i regionalnych przy udostępnionej powierzchni wystawienniczej ponad 50 000 m2.

Przewiduje się, że na 26. edycji targów odbywającej się w 2023 roku:

 • przybędzie około 2000 wystawców oferujących szeroką gamę produktów naturalnych i organicznych do pielęgnacji i higieny
 • obecnych będzie 40 000 firm, kupców, sprzedawców detalicznych i dystrybutorów z całego świata
 • obszar wystawienniczy będzie się składał z ponad 20 pawilonów krajowych i regionalnych.
Wystawcy i uczestnicy Cosmoprof 2023

Jak wziąć udział w Cosmoprof 2023?

Uczestnictwo w Cosmoprof Asia 2023 jako wystawca

Żeby wziąć udział w targach (mieć własne stoisko), należy wypełnić krótki formularz znajdujący się na oficjalnej stronie wydarzenia.

Forma ta jest odpowiednia dla przedsiębiorców, którzy chcą eksportować swoje wyroby kosmetyczne na rynek chiński bądź azjatycki. Wystawienie własnego stoiska to bardzo dobra okazja, żeby przedstawić swoje artykuły oraz zdobyć kupujących i dystrybutorów.

Uczestnictwo w Cosmoprof Asia 2023 jako odwiedzający

Rejestracja dla gości nie jest jeszcze otwarta. Organizatorzy udostępnią rejestrację dla odwiedzających w najbliższych miesiącach. Ta forma uczestnictwa jest odpowiednia dla osób chcących importować produkty kosmetyczne z rynku azjatyckiego. Stanowi to świetną możliwość zapoznania się z dostępnymi artykułami oraz nawiązania kontaktów z dostawcami.

Goście niezarejestrowani online przed upływem terminu powinni zarejestrować się na miejscu, co wiąże się z dodatkową opłatą. Do wstępu bezpłatnego upoważnia oryginalne zaproszenie na wystawę lub bilet elektroniczny okazany w kasach rejestracyjnych.

Cosmoprof Asia 2023 – Podsumowanie

Targi Cosmoprof Asia stwarzają niecodzienną możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Umożliwiają także zapoznanie się z najnowszymi trendami branżowymi oraz z tymi, co dopiero się pojawią. To miejsce przyciąga najważniejsze firmy działające na rynku. Z całą pewnością warto się pojawić na tych targach.

Zdjęcia: Cosmoprof Asia

Szkolenie Online - Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1