Targi CMEF – China International Medical Equipment Fair

Międzynarodowe targi sprzętu medycznego CMEF organizowane są dwa razy do roku, a tegoroczna, wiosenna edycja odbędzie się już niebawem. W dniach 15 – 17 maja 2019 roku w National Exhibition and Convention Center wystawiane będą między innymi towary takie jak sprzęt do obrazowania medycznego, elektroniczny sprzęt medyczny, telemedycyna oraz inne usługi outsourcingu. Wystawa ta przeznaczona jest głównie dla zagranicznych eksporterów, corocznie przyciągając ponad 4 tysiące wystawców z 28 różnych krajów.

targi CMEF

Targi CMEF – eksportowe targi sprzętu medycznego

Oficjalna strona internetowa: https://www.cmef.com.cn

Pierwsze targi CMEF China International Medical Equipment odbyły się w 1979 roku. Od tamtej pory organizowane są dwa razy do roku, jako edycja wiosenna i jesienna. Wieloletnia tradycja zyskuje zaufanie u wielu odwiedzających, wśród których znaleźć można jednostki takie jak agencje zamówień publicznych czy instytucje finansowe.

Wyjazd na targi China International Medical Equipment Fair jest dobrą okazją dla przedsiębiorców planujących eksport sprzętu medycznego na rynek chiński, aby zaprezentować swój produkt, znaleźć partnera biznesowego, jak również zapoznać się z konkurencją. Zanim wybierzesz się do Chin, przeczytaj nasz poradnik jak przygotować się do wystawienia się na targach.

Rejestracja na targi CMEF

Na stronie internetowej dostępne są formularze rejestracyjne do pobrania. Należy jednak brać pod uwagę ostateczny termin składania aplikacji, który wynosi średnio 5/6 miesięcy przed rozpoczęciem targów oraz ograniczoną liczbę dostępnych miejsc.

Przelot i pobyt na targach CMEF

Organizator oferuje pomoc w sprawach związanych z podróżą oraz noclegiem na China International Medical Equipment Fair. Na stronie internetowej odnaleźć można dane kontaktowe do wyznaczonego biura podróży, które przedstawi nam najodpowiedniejsze oferty i pomoże w rezerwacji hotelu.

Podsumowanie z poprzednich edycji CMEF

W 2017 roku udział w targach CMEF wzięło 4 200 przedstawicieli z 22 różnych krajów, w tym również z Polski. W raporcie podsumowującym wydarzenie opublikowano między innymi stopę wzrostu sprzedaży u wystawców wraz z odpowiadającym temu procentem zadowolenia.

targi CMEF wystawcy
Wybrani wystawcy z zeszłorocznej edycji (2018)

Jeśli zamierzacie wybrać się na targi eksportowe do Chin możecie również ubiegać się o dofinansowanie na organizację stoiska. GO TO BRAND 3.3.3 POIR wspierając internacjonalizację polskiego biznesu oferuje dotacje dla małych przedsiębiorstw. Ostateczny termin składania wniosków: 04.04.2019. Dowiedz się więcej o zasadach działania Go to brand i usługach, które świadczymy w ramach programu tutaj.

Warto również pamiętać, by przed wyjazdem na targi zarejestrować swój znak towarowy. Dlaczego tak ważna jest rejestracja? Odpowiedź na to i inne pytania znajdziecie w poprzednim artykule.

Zapraszamy również na nasze szkolenia z eksportu do Chin. Więcej informacji tutaj.

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 10