Targi CIFF 2020

Przedsiębiorcy zainteresowani sprowadzaniem dóbr z Chin powinni zacząć swoją przygodę od uczestnictwa w targach branżowych. Porównanie ofert oraz dokonanie rozpoznania na rynku umożliwi dokonanie najlepszego z dostępnych wyborów. Przy okazji wyjazdu na targi, warto złożyć wizytę u interesującego nas dostawcy. Jest to idealna szansa na zacieśnienie relacji, co jest bardzo cenione po stronie chińskiej. Jeśli myślisz o importowaniu z Chin mebli, dekoracji do użytku wewnętrznego, zewnętrznego i innych podobnych dóbr, warto rzucić okiem na targi CIFF.

Targi CIFF 2020

Uwaga. Ze względu na epidemię koronawirusa, Canton Fair Complex w Kantonie zawiesza organizację targów na czas nieokreślony. Targi CIFF prawdopodobnie zostaną odwołane lub przełożone. Prosimy śledzić informacje na oficjalnej stronie wydarzenia.

Targi CIFF 2020 charakterystyka

Targi CIFF (The China International Furniture Fair) organizowane są już od 1998 r. Są one najważniejszym wydarzeniem targowym, będącym płaszczyzną dla interakcji nabywców oraz dostawców mebli i dóbr pokrewnych. Organizowane są przez CFTC China Foreign Trade Centre (Group). Wydarzeniu towarzyszą konferencje dające sposobność do podzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem.

CIFF 2020
CIFF

Kiedy i gdzie się odbędą targi CIFF 2020?

Targi China International Furniture Fair odbywają się dwa razy do roku, zazwyczaj na jesień oraz wiosnę.

Edycja wiosenna w 2020 roku odbywać się będzie od 18 do 21 marca oraz od 28 do 31 marca. Będzie ona miała miejsce w Kantonie, a konkretnie w Canton Fair Complex (Guangzhou China Import and Export Fair). Edycja będzie 45 z kolei. Pierwsza część skupi się na meblach do domu jak i użytku zewnętrznego, tekstyliach domowych oraz dekoracjach. Część druga poświęcona będzie meblom biurowym i hotelowym. Ponadto, przedstawiane będą materiały surowcowe oraz maszyneria.

Strona internetowa: https://www.ciff.furniture/index.php

Szkolenie Online - Import z Chin

Targi w drugiej połowie roku odbędą się między 7 a 10 września. Miejsca użyczy szanghajski Hongqiao National Exhibition and Convention Center (Shanghai) (NECC). Zakres produktów będzie podobny do tego z edycji wiosennej.

Strona internetowa: http://www.ciff-sh.com/en/index

Targi CIFF 2020

Targi CIFF – wystawcy

Edycja kantońska w 2020 roku udostępni 760 tys. m2 powierzchni ponad 4 tys. wystawcom i kilkuset uczestnikom. Szacuje się, że edycja szanghajska przyciągnie półtora tysiąca wystawców i sto razy tyle uczestników. Poniżej przedstawiamy niektórych z wystawców targów CIFF, którzy pojawią się w Kantonie:

  • Twist
  • Higold
  • Marsden
  • Motostuhl
  • Leshi
  • Wego
  • Grande

Kompletna lista wystawców edycji kantońskiej znajduje się tutaj. Aktualizowana lista wystawców targów szanghajskich dostępna jest pod tym adresem.

Jeśli planujesz import mebli z Chin, zachęcamy do zapoznania się z naszym wcześniejszym artykułem, w którym podajemy między innymi stawki celne na meble z Chin.

Informacje o innych wydarzeniach targowych, które odbywają się w Chinach, znajdziesz na stronie ChinskieTargi.pl.

Szkolenie Poniedziałek 18:00

Źródła grafik: https://www.ciff.furniture

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 11