Targi Asia Trade

Polsko-Chińska Izba Gospodarcza wraz z organizatorami zaprasza na targi Asia Trade know-how, które odbędą się w dniach 19-21 listopada 2015. Będzie to pierwsza edycja tych targów.

Targi Asia Trade będą miały mTargi Asia Tradeiejsce w drugim co do wielkości i najnowocześniejszym centrum targowo-konferencyjnym w Polsce Expo Arena w Ostródzie. Będą to pierwsze tego typu targi o charakterze B2B w Polsce. Wśród wystawców oprócz ambasad i izb gospodarczych znajdą się m.in. firmy spedycyjne, outsourcingowe, konsultingowe, prawnicze, banki i źródła finansowe, ubezpieczalnie i doradcy handlowi,  biura podróży, agencje celne oraz najwięksi producenci, eksporterzy i importerzy z Polski i Azji. Nasze targi będą doskonałą okazją do zaprezentowania Państwa oferty oraz nawiązania kontaktów z bezpośrednio zainteresowanymi klientami poprzez organizowane przez nas spotkania matchmakingowe.

Targi Asia Trade – patronat

Miło mi poinformować również, że organizowane przez nas wydarzenie, zostało objęte patronatem honorowym Wicepremiera i Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego. Ponadto wpisane zostało do programu działań Rządu istotnych dla rozwoju współpracy międzynarodowej . Wśród naszych patronów i partnerów znalazły się również m.in. aktualna mapa satelitarna PAIIZ, Krajowa Izba Gospodarcza, PARP, Polsko –Chińska Izba Gospodarcza, Polsko – Indyjska Izba Gospodarcza, Indyjsko – Polska Izba Gospodarcza oraz takie ambasady jak : Malezja, Filipiny, Afganistan, Iran, Indie, Wietnam, Tajlandia i wiele innych.

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.asia-trade.pl

Dla firm zrzeszonych w Polsko-Chińskiej Izbie Gospodarczej organizatorzy przygotowali specjalne zniżki. Więcej informacji udzieli Pani:
Claudia Radenroro Czuryłło
Key Account Manager

kom. +48 607 601 941 /Claudia.Czuryllo@expoarena.pl

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 8