Targi Anuga w Kolonii

Każdy kto jest zainteresowany branżą artykułów spożywczych powinien zaznajomić się z jednymi z największych wydarzeń targowych tego typu na świecie. Targi Anuga w Kolonii organizowane są co dwa lata. W tym roku odbędą się w dniach 05.10.2019 – 09.10.2019. Wśród wystawców nie zabraknie chińskich firm oferujących artykuły spożywcze, z którymi można nawiązać kontakty biznesowe oraz wymienić się ważnymi informacjami. A wszystko to bez konieczności wyjazdu do Chin.

Targi Anuga w Kolonii

Oficjalna strona internetowa wydarzenia: https://www.anuga.com/

Targi odbywają się co dwa lata, dlatego warto wspomnieć dane z poprzedniej edycji w 2017 roku.

  • Powierzchnia targów to 284,000 m².
  • 7,405 wystawców ze 107 krajów.
  • Targi odwiedziło 165,008 osób łącznie ze 198 krajów.
  • Wystawców z Państwa Środka było ok. 580.

Zakres targów Anuga

Targi Anuga w Kolonii dotyczą artykułów spożywczych oraz napojów w wielu różnych rodzajach i formach, takich jak drobne przekąski oraz przyprawy. Na tym wydarzeniu można także napotkać artykuły, które są związane z przemysłem spożywczym, ale same nimi nie są np. naczynia, sprzęt kuchenny, odzież ochronna, piekarniki i inne tego typu akcesoria. Dobrze jest więc wcześniej opracować dokładny plan zwiedzania targów. Przede wszystkim warto spojrzeć na plan targów, czyli rozdysponowanie hali pod różne kategorie produktów.

Ci, którzy chcą z jeszcze większą dokładnością przygotować się do targów, mogą skorzystać z indeksu wystawców. Wyszukując firmy przy pomocy różnych filtrów, można zawęzić ogromną liczbę wystawców do tych, którzy najbardziej odpowiadają zwiedzającemu. Wystarczy wejść w zakładkę „exhibitors and products”, kliknąć „show filters”, a następnie zaznaczyć potrzebne informacje. Dla przykładu można wybrać Chiny, a z kategorii produktów „organiczne”.

Pojawiło się 5 stron z firmami spełniającymi podane kryteria. Co więcej, klikając w drugą w kolejności propozycję, czyli „Beijing FuyinongChestnuts Co Ltd” można dowiedzieć się wielu bardzo ważnych informacji o firmie. Takich jak na przykład dane kontaktowe, ale także zakres działalności oraz rynki zbytu.

Gdy odnajdziemy już odpowiadające nam firmy, to możemy na własną rękę dowiedzieć się czy będzie można spotkać je podczas targów. Podany katalog jest także cenny dla osób, które nie wybierają się na targi. Dostarcza on wiele informacji o firmach, z którymi można się skontaktować na inne sposoby.

Bilety na to wydarzenie targowe można zakupić online oraz w kasach na miejscu. Ich cena jednak nieco się różni, dlatego warto zadbać o bilety wcześniej.

Dokładny adres targów Anuga w Kolonii:
Köln Messe
Messeplatz 1
50679 Köln

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 10