Targi Anufood China

Jednym z wariantów nawiązania relacji biznesowych z Państwem Środka jest uczestnictwo w targach. Spośród szerokiej gamy oferowanych imprez, ważne jest, aby wybrać odpowiednie. Oprócz dobrze znanych targów międzynarodowych SIAL odbywających się w Szanghaju w maju bieżącego roku, należy również zwrócić uwagę na ANUFOOD China. Potencjał tych targów zauważyło już kilku polskich producentów. W ubiegłorocznej edycji Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa utworzył stoisko, na którym 10 firm prezentowało swoje produkty.

Anufood China

Dodatkowo należy tu również wspomnieć o GO TO BRAND 3.3.3 POIR 2019, dzięki której po złożeniu wniosku możemy otrzymać dotację na organizację stoiska na targach chińskich. Go To Brand zajmuje się dofinansowaniem przedsiębiorców (dokładnie pokrywa 85% kosztów) w 12 różnych branżach, między innymi polskich specjalności żywnościowych. Benefitów płynących z tej działalności jest wiele, dzięki niej możemy być zwolnieni z opłat za promocję swojej firmy, tłumaczeń marketingowych (na potrzeby targów) czy też samej budowy i aranżacji stoiska.

Świadczymy usługi w ramach realizacji programu Go to Brand. Czytaj więcej.

ANUFOOD China

Poniżej przygotowaliśmy dla Was najważniejsze informacje o targach i sposobie rejestracji.

Termin: 20-22 listopada 2019

Miejsce: China National Convention Center, Pekin, Chiny

Oficjalna strona internetowa: http://www.anufoodchina.com/

Główną cechą, jaka wyróżnia ANUFOOD China jest to, że są to targi międzynarodowe organizowane między innymi przez ANUGA (organizator równie popularnych targów ANUGA w Kolonii), ISM, THAIFEX. Oznacza to więc, że oferują nie tylko możliwość odnalezienia odpowiedniego kontrahenta chińskiego, ale i również zaprezentowanie własnych produktów. Jeżeli więc jesteś zainteresowany wyprowadzeniem swoich produktów na rynek azjatycki, warto zainteresować się tym wydarzeniem.

Krótko o targach ANUFOOD

Są to największe międzynarodowe targi w północnych Chinach, goszczące corocznie blisko 15 tysięcy odwiedzających. W roku 2018 spośród 703 wystawców, aż 47% należało do zagranicznych przedsiębiorców. Przedstawiciele prezentowali artykuły z dziedziny produktów żywnościowych, sprzętów oraz wyposażenia dla usług gastronomicznych, usług importu oraz dystrybucji. Targi cieszą się dużą popularnością wśród zaopatrzeniowców hoteli, restauracji, barów czy kawiarni.

targi Anufood China
targi Anufood China

Jak się zarejestrować na targi ANUFOOD China

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat dostępnych miejsc na targach wystarczy wypełnić formularz udostępniony na stronie targów. Po dokonaniu rejestracji otrzymamy wszystkie szczegóły drogą mailową.

Ponadto, dla zainteresowanych indywidualnymi spotkaniami biznesowymi z klientami, ANUFOOD oferuje zebrania oparte na konkretnych blokach tematycznych.

Nie tylko stacjonarnie, ale też i online

W celu usprawnienia organizacji spotkań uruchomiono program Online Matchmaking System, dzięki któremu poprzez rejestrację swojej firmy i uzupełnieniu odpowiednich preferencji możemy łatwo zaaranżować spotkanie. Oferta dostępna jest zarówno dla wystawców, jak i dla konsumentów.

Anufood China

Przed wyjazdem na targi…

20 listopada 2019 roku po raz siódmy odbędą się targi ANUFOOD China, jest to obok SIAL China jedno z ciekawszych wydarzeń polecanych szczególnie dla polskich eksporterów branży gastronomicznej.

Jeśli wybierasz się na targi jako wystawca, zapoznaj się z naszym poradnikiem jak przygotować stoisko.

Pamiętaj, że jeśli wybierasz się na chińskie targi, musisz zarejestrować swój znak towarowy w Chinach. Podczas targów często dochodzi do kradzieży logo. Więcej informacji tutaj.

Planujesz eksport do Chin, ale nie wiesz od czego zacząć? Weź udział w szkoleniu na temat eksportu do Chin! Czytaj dalej.

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 11