Targi Agritechnica Hannover 2023

Targi Agritechnica Hannover to jedne z największych targów maszyn rolniczych na świecie, odbywające się w niemieckim mieście Hanower. Wielu fachowców ze środowiska rolnego z pewnością ucieszy wiadomość, że po odwołaniu targów ze względu na zagrożenie epidemiologiczne w 2022 r., w 2203 r. targi Agritechnica znów się odbędą. Tegoroczna edycja będzie miała miejsce między 12-18 listopada 2023 r.

Targi Agritechnica Hannover 2023

Dlaczego warto udać się do Hanoweru na targi Agritechnica?

Zróżnicowany program targów oraz szeroka gama maszyn i sprzętów rolnych, takich jak traktory, kombajny, systemy opryskiwaczy polowych, czy nawet drony, które wystawiane są na targach Agritechnica, od lat nieustannie przyciąga rzesze przedstawicieli branżowych. W samym roku 2019 w targach udział wzięło ponad 2800 wystawców z 53 państw oraz 450 tysięcy odwiedzających, z których 140 tysięcy stanowili fachowcy zagraniczni ze 110 krajów.

Jest to więc niepowtarzalna okazja dla rolników i innych profesjonalistów z branży rolniczej, aby zaznajomić się z ostatnimi trendami oraz zmianami w sektorze rolnym z całego świata. Ponadto, oprócz części wystawowej, w ramach wydarzenia oferowany jest również kompleksowy program konferencji, spotkań, a także seminariów, dający uczestnikom możliwość nawiązania kluczowych kontaktów oraz zdobycia cennego wglądu w najnowsze technologie i praktyki rolne.

Szkolenie Online - Import z Chin

Jednym z najważniejszych celów rolnictwa w przyszłości jest zwiększenie wydajności produkcji, przy zastosowaniu mniejszych nakładów i środków finansowych, w sposób zrównoważony oraz przyjazny dla środowiska. Dlatego też tematem wiodącym targów Agritechnica w 2023 roku jest green productivity, czyli ekologiczna produktywność. Podczas wydarzenia prezentowane będą liczne pomysły na długofalowe rozwiązanie kwestii zapewnienia ekologicznego, efektywnego rozwoju sektora rolniczego. Jedną z prośrodowiskowych atrakcji targów jest na przykład Drive Experience: Alternative Power Systems, pokaz maszyn rolniczych napędzanych przy pomocy alternatywnych źródeł energii.

Targi Agritechnica Hannover 2023 wystawa

Globalny charakter wydarzenia umożliwia przede wszystkim zapoznanie się z ofertą międzynarodową. Podczas targów Agritechnica 2023 swoje produkty zaprezentuje wielu chińskich producentów, którzy stanowią jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się grup w sektorze technologii rolniczych. Dzięki temu uczestnicy będą mieli możliwość bliżej przyjrzeć się palecie wyrobów chińskich wystawców bez konieczności wyjazdu do Chin.

Rejestracja na targi Agritechnica Hannover 2023

Przed udziałem w targach Agritechnica 2023 każdy uczestnik zobowiązany jest kupić bilet wstępu. Bilety można będzie zakupić osobiście na terenie targów, jednak w celu uniknięcia wydłużonego czasu oczekiwania i by skorzystać z obniżonej ceny, możliwy będzie również zakup biletów z wyprzedzeniem na oficjalnej stronie w zakładce Wizyta>Bilety.

Targi Agritechnica Hannover 2023 program

Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami dotyczącymi targów Agritechnica 2023, zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia.

Zdjęcia: agritechnica.com

Szkolenie Online - Import z Chin

Oceń post

0 / 5. Ilość głosów: 0