Zapraszamy na szkolenie nt. Importu z Chin organizowane przez Pure Mind (zniżka dla firma członkowskich)

Planujesz swój biznes, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? 

Masz wiele pytań i zbyt wiele wątpliwości?
A może marzysz o własnym interesie, bo masz dość pracy na etacie?
Szkolenie Warszawa Import z Chin

Szkolenie Warszawa Import z Chin

Właśnie znalazłeś rozwiązanie! Zapraszamy do udziału w warsztatach – MÓJ START UP

Szkolenie Warszawa Import z Chin

Absolutna nowość na polskim rynku. Trenerzy, z którymi współpracujemy to starannie wyselekcjonowani BIZNESMENI oraz PRAKTYCY, którzy odnieśli zawodowy sukces zarówno na polskiej, jak i międzynarodowej arenie biznesu.

PO ZAKOŃCZENIU WARSZTATÓW POSIĄDĄ PAŃSTWO PRAKTYCZNĄ WIEDZĘ W ZAKRESIE ZAKŁADANIA ORAZ EFEKTYWNEGO PROWADZENIA BIZNESU W DANEJ BRANŻY, UCZĄC SIĘ OD NAJLEPSZYCH!

ZYSKAJ CENNĄ WIEDZĘ OD KLUCZOWYCH GRACZY ORAZ EKSPERTÓW POLSKIEGO BIZNESU!
Jeśli od dłuższego czasu Twoim głównym zainteresowaniem jest rynek chiński i planujesz zająć się importem zapraszamy do udziału w warsztatach MÓJ START UP – IMPORT Z CHIN

17 Maja 2014, w Warszawie

Dzięki naszym warsztatom uczestnik dowie się przede wszystkim czego NIE należy robić, aby uniknąć strat oraz co i dlaczego importować. Takiej wiedzy nie znajdziesz w książkach oraz internecie.

Do uczestnictwa w projekcie zapraszamy osoby, które zamierzają rozpocząć działalność importową lub już ją rozpoczęły i natknęły się na kłopoty. Zapraszamy również wszystkich tych, którzy pełnią w firmach funkcję kupców.

Kluczowe elementy, które zostaną omówione podczas warsztatów:

Czym jest import, dlaczego się go podejmujemy?
Wyszukiwanie odpowiednich dostawców
Weryfikacja dostawców i towarów
Kontrakty i płatności
Nadzór operacji importowej
Korespondencja z dostawcami
Kontrola jakości w trakcie procesu importowego
Dokumenty importowe
Organizacja transportu
Formy transportu
Odprawa celna
Aspekty prawne

Trener:

LESZEK ŚLAZYK – Od 1994 roku zajmuję się organizacją produkcji oraz prowadzeniem importu towarów z Dalekiego Wschodu. Realizując zlecenia firm polskich i europejskich miał możliwość mieszkać i pracować w Chinach, co pozwoliło mi poczuć i poznać zarówno ten kraj jak i jego mieszkańców, wyrobić sobie swój własny, subiektywny pogląd na współczesne Państwo Środka i jego obywateli. Z połączenia doświadczeń zawodowych i osobistych zrodził się pomysł stworzenia portalu china24.com, pierwszego w Polsce serwisu internetowego poświęconego nie tylko problematyce importu z Chin, ale również Chinom samym w sobie, jako fenomenowi przełomu XX i XXI wieku we wszystkich wymiarach ludzkiej aktywności.

Najlepsi praktycy biznesu w Polsce. Efektywny start w wymarzonej branży!

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 7