Zaproszenie na Konferencję Specjalnych Stref Ekonomicznych

Polsko-Chińska Izba Gospodarcza zaprasza na konferencję Specjalnych Stref Ekonomicznych „Strefa Zawodowych Kompetencji”, która odbędzie się 3 kwietnia 2014 w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym. Ideą konferencji jest zaprezentowanie możliwości PSSE i jej Partnerów w zakresie wspierania rozwoju szkolnictwa zawodowego i kształcenia kadr inwestujących w Strefach firm. Udział w konferencji wezmą przedstawiciele Komisji Europejskiej w Polsce, którzy przedstawią planowane przez UE programy wsparcia m.in. dla szkolnictwa zawodowego. Swój udział zapowiedzieli także reprezentanci ministerstw, władz regionalnych i samorządowych z województw objętych Pomorską SSE.

Konferencji towarzyszyć będzie prezentacja stoiska wystawienniczych prelegentów oraz inwestorów SSE. Konferencja będzie zarazem dobrą okazją do poszerzenia wiedzy dla fundacji i stowarzyszeń organizujących szkolenia o różnym charakterze. W czasie spotkań, będzie można porozmawiać z przedstawicielami Strefowych Przedsiębiorstw o praktycznych aspektach wykonywania zawodu w ich firmach.

Dodatkowe informacje poświęcone konferencji, łącznie z jej programem, znajdą Państwo na stronie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 7