SaigonTex 2024

Sajgon Tex to wielkie targi przemysłu tekstylnego, odzieżowego, farbiarskiego oraz włókienniczego w Wietnamie. Organizatorem tej wielkiej imprezy jest the CP Exhibition Ltd. z siedzibą główną w Hongkongu. Jako firma sprawnie działająca od 1976 roku ma wprawę w organizacji jednych z najważniejszych targów w Wietnamie. Czego możemy się spodziewać na targach SaigonTex 2024?

SaigonTex 2024

Czym są targi Saigon Tex?

SaigonTex to największe i najbardziej znaczące wydarzenie w branży tekstylno-odzieżowej, jakie odbywa się na terenie Wietnamu od początku lat 90-tych. Są to też jedyne targi tekstylno-odzieżowe zatwierdzone przez UFI (świadczy to o tym, że produkt nie stwarza zagrożenia).

Targi te odbywają się równolegle z targami tkanin i akcesoriów odzieżowych w Wietnamie w Sajgonie. Powoduje to, iż zbieżność tych dwóch wydarzeń ułatwiają eksplorowanie ofert dla wszystkich zainteresowanych w Wietnamie i krajach sąsiednich. Jest to też jedyne wydarzenie, które jest wspierane przez Wietnamskie Stowarzyszenie Tekstyliów i Odzieży.

Kiedy odbywają się targi SaigonTex 2024?

Saigon Tex 2024 odbywa się w dniach 10-13 kwietnia 2024 r. (od środy do soboty).

  • 10 kwietnia 2024 r. – 09:00 – 17:00
    • rejestracja zwiedzających czynna jest do godz. 16:30
  • 11-12 kwietnia 2024 r. – 09:00 – 17:00 
    • rejestracja zwiedzających czynna jest do godz. 16:30
  • 13 kwietnia 2024 r. – 09:00 – 15:00 
    • rejestracja zwiedzających czynna jest do godz. 14:30
Szkolenie Online - Import z Chin

Gdzie się odbywają targi Saigon Tex 2024? 

Saigon Tex 2024 odbywa się w Centrum Wystawowo-Kongresowym w Sajgonie (SECC).

Adres: 799 Nguyen Van Linh, dystrykt 7, Ho Chi Minh, Wietnam

Dlaczego warto się wystawiać na targach Saigon Tex 2024?

Na targach Saigon Tex pojawia się mnóstwo firm z branży tekstylnej – na zeszłorocznej edycji pojawiło się ponad tysiąc trzysta wystawców. To wydarzenie, to doskonała okazja, aby zapoznać się z najnowszymi możliwościami rynkowymi, podpatrzeć konkurencję i zawrzeć nowe transakcje. Można tam spotkać przedstawicieli największych firm w Wietnamu, Chin, Tajwanu i wielu przedstawicieli z Europy. Podczas wystawiania się na targach może nadarzyć się okazja do zawarcia międzynarodowego kontraktu a tym samym poszerzenia działalności firmy.

Dlaczego warto odwiedzić SaigonTex 2024?

Targi SaigonTex warto zobaczyć jako osoba prywatna z wielu względów. Na wydarzeniu można znaleźć okazję do inwestowania w tę branżę, jako że z roku na rok jest to coraz większe wydarzenie i przyciąga coraz więcej uwagi. Można podpatrzeć najnowsze trendy, najlepsze na rynku materiały i akcesoria oraz biżuterię. Jest to dobra okazja do poznania wielkiego świata przemysłu tekstylnego, odzieżowego, farbiarskiego a w szczególności włókienniczego.

Jak można zarejestrować się na targi SaigonTex 2024?

Aby zostać wystawcą na SaigonTex 2024, należy z dużym wyprzedzeniem zarezerwować miejsce na stoisko. W 2023 roku chętnych było zbyt wielu i wielu wystawców zostało odrzuconych. Zainteresowani wynajęciem stoiska powinni zarejestrować się na oficjalnej stronie.

Rejestracja na targi SaigonTex 2024 jako gość

Osoby zainteresowane uczestnictwem w targach jako goście muszą w odpowiednim czasie zarejestrować się na oficjalnej stronie, zalogować się i pobrać bilet elektroniczny. Najlepiej jest to zrobić przed terminem targów, czyli 9 kwietnia 2024 r. Aktualnie jeszcze nie ma możliwości zgłoszenia swojego uczestnictwa.

Szkolenie Online - Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1