Porównywarka cen transportu ShipHub.pl

ShipHub.pl to portal stworzony do porównywania cen transportu i ułatwienia wyszukiwania firm spedycyjnych. Stawki transportu stale ulegają zmianie, a poszukiwanie odpowiedniej firmy to czasochłonne zajęcie. Porównywarka cen transportu ShipHub.pl pomoże Ci określić swoje wymagania co do transportu. Osoba zainteresowana ma możliwość z wielu ofert cenowych, przygotowanych przez specjalnie wyselekcjonowane firmy spedycyjne, wybrać tę, która najbardziej będzie odpowiadać wymaganiom.

porównywarka cen transportu

Porównywarka cen transportu morskiego i kolejowego – ShipHub.pl

Portal ShipHub.pl to strona prowadzona przez ekspertów z ChinskiRaport.pl. Podczas wieloletniej współpracy z kontrahentami i licznych rozmów okazało się, że jednym z najbardziej frustrujących problemów przy imporcie towarów z Chin jest właśnie transport. Klienci skarżą się na niejasne umowy, przepisy i zmieniające się stawki. Porównywarka cen transportu powstała właśnie po to, aby pozbyć się tego typu przeszkód.

Dzięki porównywarce możesz sprawdzić ile będzie kosztować transport Twojego towaru, a także porównać oferty firm. Strona oferuje darmową wycenę i bazę najlepszych firm spedycyjnych w całym kraju.

ShipHub.pl pomoże określić ci wymagania co do transportu. Wystarczy tylko wypełnić krótki formularz, a wyselekcjonowane przez nas firmy przedstawią swoje oferty cenowe. Warto zaznaczyć, że użytkownicy nie są zobowiązani do wyboru żadnej firmy.

Jak korzystać z porównywarki?

Na samym początku wybieramy rodzaj transportu, który nas interesuje. Po zdecydowaniu, czy będzie to transport morski czy kolejowy wyświetli się formularz. Mamy możliwość wyboru transportu drobnicowego lub kontenerowego.

Poniżej można zapoznać się z formularzem.

                       porównywarka cen transportu      porównywarka cen transportu

Firmy spedycyjne otrzymają wypełniony formularz i dzięki temu będą mogły przygotować swoje propozycje cenowe.

Przydatna wiedza i słownik pojęć

Na stronie będzie można zapoznać się również z artykułami na temat transportu z Chin. W ten sposób postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania i spróbujemy rozwiać wszelkie wątpliwości.

Już teraz wszyscy zainteresowani importem z Chin mogą zapoznać się ze specjalnie przygotowanym przez nas słownikiem pojęć. Zapraszamy do przeanalizowania i sprawdzenia wyrażeń używanych przez przedsiębiorców z całego świata.

Informacje dla spedytora

Ponadto, jeśli prowadzisz własną firmę spedycyjną i jesteś zainteresowany współpracą, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Nieustannie poszukujemy nowych firm, by codziennie przedstawiać użytkownikom szeroki wachlarz usług.

Kontakt: spedytor@ShipHub.pl

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 10