PCIM Europe 2024

PCIM Europe 2024 to kluczowa na świecie wystawa i konferencja z zakresu energoelektroniki, technologii Intelligent Motion, energii odnawialnej i zarządzania energią. Jako międzynarodowe miejsce spotkań z tej dziedziny, PCIM Europe oferuje możliwość spotkania się z przedstawicielami z branży. Jest to miejsce, gdzie prezentowane są trendy, rozwój oraz cały łańcuch wartości, zaczynając od komponentów, kończąc na inteligentnych systemach. W 2023 roku ponad 12 000 gości odwiedziło PCIM Europe oraz aż 515 marek uczestniczyło w wydarzeniu, co daje wydarzeniu dobrą reputację w branży energoelektrycznej.

Targi PCIM Europe 2024

PCIM Europe 2024

Kiedy i gdzie odbywa się PCIM Europe 2024?

Data: 11-13 czerwca 2024 r.

Miejsce wystaw i konferencji: NürnbergMesse, Karl-Schönleben-Str., Messeplatz 1, 90471 Norymberga, Niemcy

Dostępny jest dojazd bezpośredni z użyciem metra (linia U1 oraz U11).

Miejsce seminariów: ARVENA PARK, Das Hotel am Franken-Center, Goerlitzer Str. 51, 90473 Norymberga, Niemcy

Godziny otwarcia: wt.-czw.: 9:00-17:00

Targi PCIM Europe 2024

Rejestracja na targi PCIM Europe 2024

Sprzedaż biletów zarezerwowana jest tylko dla gości handlowych. Bilety są dostępne na stronie organizatora.

Podczas wystawy i konferencji będzie możliwość skorzystania z dedykowanej aplikacji PCIM Europe App dostępnej na telefonach komórkowych. Aplikacja pozwala na przegląd programu wydarzenia, profili wystawców oraz wszystkich oficjalnych informacji. Dostępna jest poprzez App Store oraz Google Play.

Szkolenie Online - Import z Chin

Dlaczego warto wziąć udział w PCIM Europe?

PCIM Europe to ważne wydarzenie dla branży związanej z energetyką. Podczas trwania targów zaprezentowane zostaną najnowsze technologie, produkty oraz rozwiązania. Targi oferują spotkania z ekspertami i przedstawicielami największych marek na świecie z całej branży, dlatego jest to dobra okazja na zadanie ewentualnych pytań oraz nawiązanie współpracy. Podczas trwania wydarzenia oczywiście nie zabraknie możliwości testowania przeróżnych, innowacyjnych produktów, co staje się niepowtarzalną okazją.

Targi PCIM Europe 2024

PCIM Europe oferuje nie tylko wystawy setki marek, ale również konferencje, seminaria i prezentacje na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie energoelektryki. Jest to bardzo korzystne do poszerzenia swojej wiedzy oraz zdobycia cennych informacji od ekspertów.

Biorąc udział w konferencji, goście mają okazję na wymianę doświadczeń i wiedzy z ekspertami na następujące tematy:

  • energoelektryka
  • rozwój technologii półprzewodnikowej
  • produkty do zarządzania termicznego
  • magazynowanie energii
  • czujniki
  • elementy pasywne
  • nowe materiały i systemy.

Cała konferencja będzie prowadzona w języku angielskim. Od 2019 roku wszystkie mateirały z konferencji są dostępne w wersji cyfrowej do pobrania na stronie organizatora.

Chińscy wystawcy na targach PCIM Europe

Na wydarzeniu nie zabraknie oczywiście też chińskich wystawców. Jak podaje organizator, w 2022 roku aż 8% wszystkich wystawców było z Chin i Hongkongu. Należy tutaj zauważyć, że to Chiny stanowią ogromną rolę w segmencie energoelektryki, co daje doskonałą okazję na zapoznanie się z topowymi chińskimi markami z branży energoelektrycznej podczas wydarzenia.

Źródła zdjęć: eepower.com/news/pcim-europe-2020-set-to-go-virtual; pcim.mesago.com/nuernberg/en/press/press-material.html

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1