Kolejna Edycja Targów China Homelife Show – 7-9.06 Warszawa!

Polsko-Chińska Izba Gospodarcza objęła patronat nad V edycją targów China Homelife Show 2016, które odbędą się po raz pierwszy w Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy!

W dniach 7-9 czerwca w Warsaw Expo Nadarzyn obecnych będzie ponad 800 starannie wyselekcjonowanych chińskich wystawców, którzy zaprezentują ponad 60 000 produktów z międzynarodowymi certyfikatami jakości. Targi CHINA Homelife Show to niewątpliwie duża szansa dla małych i średnich polskich firm działających w branży odzieżowej, meblarskiej, elektronicznej, oświetleniowej, budowlanej, AGD, artykułów wyposażenia wnętrz i upominków. Udział w targach jest bezpłatny – wystarczy zarejestrować się na stronie www.chinahomelife.com.pl.

China-homelife-show-2016

Chiny to druga po USA gospodarka świata, która, mimo niewielkiego spowolnienia w 2015 roku, nadal może pochwalić się wysokim tempem rozwoju na poziomie ok. 7% PKB rocznie. I jest to wynik imponujący na tle wielu krajów europejskich, które o takich wskaźnikach mogą tylko pomarzyć.

Chiny bardzo dbają o swoją gospodarkę – tamtejszy rząd robi wszystko, aby utrzymać poziom wewnętrznych inwestycji na najwyższym możliwym poziomie. W praktyce oznacza to, że chiński przemysł nadal wyróżnia się ogromnym potencjałem, z którego Polska może korzystać poprzez korzystną dla obu stron wymianę handlową. Warto także dodać, że Chiny są drugim po Niemczech rynkiem, skąd sprowadzamy najwięcej towarów i usług, a dynamika importu z Chin wykazuje stałą, dwucyfrową tendencję wzrostową.Przeciętny polski konsument ocenia produkty z Chin raczej stereotypowo jako towary niskiej jakości. Niestety cierpią na tym rzetelne i dbające o jakość chińskie firmy, które już od dawna produkują dla najlepszych światowych marek – od branży odzieżowej, przez meblarską i maszynową, po najbardziej zaawansowaną elektronikę. I właśnie z takimi firmami warto robić interesy. Co ważne, odległość dzieląca Chiny od Polski nie ma już tak wielkiego znaczenia, bo ofertę chińskiego rynku można zobaczyć np. na targach CHINA Homelife Show.

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0