Import akcesoriów ślubnych z Chin

Młode pary, które decydują się zawrzeć związek małżeński, poświęcają wiele miesięcy na przygotowania do tego szczególnego dnia. Ślub i wesele wymagają dokładnego planowania, które obejmuje zakup wielu różnych artykułów. Dekoracje ślubne i ozdoby weselne, zaproszenia i księgi gości, stroje i dodatki młodej pary – wszystko to można zamówić z Chin. Niska cena oferowana przez chińskich producentów oraz wysoka dochodowość biznesu ślubnego sprawiają, że import akcesoriów ślubnych z Chin jest dobrym pomysłem na biznes.

Import akcesoriów ślubnych z Chin

Import akcesoriów ślubnych z Chin

Młode pary, które planują ślub i wesele, pragną, by ten dzień był wyjątkowy i wart zapamiętania nie tylko dla nich, ale i dla gości. Z tego powodu coraz większą popularnością cieszą się różne nietuzinkowe dekoracje, gadżety uatrakcyjniające wydarzenie lub drobne podarunki w ramach podziękowania. Wszelkie wydatki związane ze ślubem często kilkakrotnie przekraczają spotykaną na co dzień cenę za dany produkt czy usługę. Sprawia to, że biznes ślubny jest niezwykle dochodowy. Import akcesoriów ślubnych z Chin w celu sprzedaży ich w Polsce jest więc bardzo dobrym pomysłem na biznes.

Szkolenie Online - Import z Chin

Wśród akcesoriów ślubnych, które oferują chińscy producenci, wymienić można: zaproszenia, winietki na stół, zawieszki na alkohol, księgi gości, lampiony, świeczniki, girlandy, sztuczne kwiaty, litery, balony, rekwizyty do zdjęć, poduszki na obrączki, a również suknie ślubne, buty, biżuterię, spinki do mankietów, welony, muszki oraz wiele innych.

Coraz więcej polskich konsumentów zaczyna na własną rękę kupować produkty prosto z Chin na internetowej platformie Aliexpress. We wcześniejszym artykule opisaliśmy jak dokonać zakupów na Aliexpress. Akcesoria ślubne z Aliexpress cieszą się szczególną popularnością. Na portalu znaleźć można przeróżne artykuły ślubne: elementy stroju panny młodej i pana młodego, dekoracje do kościoła, na salę i na samochód oraz galanterię papierniczą. Niskie ceny oraz darmowa wysyłka pozwalają na spore oszczędności w budżecie ślubnym. Różnorodność produktów sprawia, że każda para może zorganizować swój wymarzony ślub.

Cło na import akcesoriów ślubnych z Chin

Akcesoria ślubne z Chin zamawiają zarówno osoby prywatne kupujące na własny użytek, jak i przedsiębiorcy planujący odsprzedać towary. Pamiętaj, że sprowadzając na własny użytek produkty z Chin o niskiej wartości, jesteś zwolniony z pokrycia cła i VAT. Jednakże jeśli podejmujesz się importu z Aliexpress w celu odsprzedaży towarów, musisz uiścić opłaty celne. Aktualne stawki celne znajdziesz w przeglądarce taryfowej ISZTAR.

Znając wysokość stawki celnej, za pomocą darmowego kalkulatora opłat celnych w prosty sposób możesz obliczyć wysokość należności celno-skarbowych.

Poniżej przedstawiamy przykładowe akcesoria ślubne wraz z wysokością cła.

 • 9405300000 – Lampki dekoracyjne – 3.7%
 • 6702100000 – Kwiaty sztuczne, liście i owoce oraz ich części; artykuły wykonane ze sztucznych kwiatów, liści lub owoców – 4.7%
 • 6214100090 – Welony z jedwabiu lub tiulu sztywnego – 8%
 • 6117100000 – Welony z tiulu miękkiego – 12%
 • 7117110000 – Spinki do mankietów i inne spinki – 4%
 • 6215100090 – Krawaty i muszki z jedwabiu – 6.3%
 • 4817200000 – Karty listowe, karty pocztowe i karty do korespondencji – 0%
 • 4819000000 – Pudełka z papieru lub z tektury – 0%
 • 4821000000 – Etykiety wszelkich rodzajów z papieru lub tektury – 0%
 • 4820109000 – Księgi gości – 0%
 • 9505900000 – Artykuły świąteczne, karnawałowe lub inne rozrywkowe – 2.7%
Szkolenie Poniedziałek 18:00

Planujesz import produktów z Chin? Sprawdź cło na inne produkty z Chin!

Cło na sprzęt turystyczny z Chin

Cło na żywność z Chin

Cło na biżuterię sztuczną z Chin

Cło na zegarki z Chin

Cło na akcesoria dla zwierząt z Chin

Cło na sprzęt budowlany z Chin

Cło na sprzęt medyczny z Chin

Cło na gadżety reklamowe z Chin

Cło na tekstylia domowe z Chin

Cło na dekoracje świąteczne z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 12