Import akcesoriów dla zwierząt z Chin

W ciągu ostatnich lat rynek artykułów dla zwierząt znacznie się poszerzył. Swoim zakresem obejmuje już nie tylko zwykłe zabawki, karmę i akcesoria, ale jest również coraz bogatszy w smart produkty dla naszych pupili. Tendencję do wystawiania właśnie takich, udogadniających nie tylko życie zwierzaka, ale i właściciela urządzeń, można było zaobserwować na tegorocznych wiosennych targach kantońskich. Podczas drugiej fazy wspomnianych targów, wystawcy i producenci, oferując wiele nowoczesnych rozwiązań, prezentowali dzisiejszą obfitość przemysłu zwierzęcego. Import akcesoriów dla zwierząt z Chin może więc obejmować zarówno innowacyjne smart produkty, jak i klasyczne produkty dla zwierząt.

Import akcesoriów dla zwierząt z Chin

Import akcesoriów dla zwierząt z Chin – smart produkty dla zwierząt z Chin

W związku z upowszechniającym się trendem zdrowego odżywiania również zwierząt, na targach nie zabrakło wystawców żywności o bardzo wysokiej jakości. Jednak tym, co przyciągnęło prawdopodobnie największą uwagę odwiedzających, były zwierzęce smart produkty. Przykładem jednego z nich może być automatyczny podajnik karmy dla zwierząt połączony z aplikacją mobilną. Za jej pomocą właściciel może decydować o czasie podania jedzenia swojemu pupilowi, kiedy sam chwilowo nie przebywa w domu. Urządzenie zostało dodatkowo wyposażone w kamerę i ekran – właściciel ma więc możliwość obserwowania zwierzaka. Gdy nadchodzi pora jedzenia, na ekranie może wyświetlić się obraz samego właściciela, który przywoła w ten sposób pupila na posiłek.

Inny produkt to lokalizator GPS dla zwierząt, dzięki któremu pies czy kot mogą swobodnie spędzać czas poza domem i nie ma obawy, że się zgubią. Lokalizator może informować właściciela o lokalizacji za pośrednictwem aplikacji lub bezpośrednio wiadomościami sms za pomocą sieci komórkowej. Jego dodatkowe zalety to fakt, że jest wodoodporny i może być używany praktycznie w każdym miejscu na świecie.

Kolejny dość innowacyjny wynalazek to aplikacja oferująca profesjonalną pomoc weterynaryjną. Wystarczy jeden przycisk do połączenia z całodobową obsługą, w celu uzyskania porady czy zadania pytania odnośnie naszego zwierzaka.

Zaprojektowana została również obroża treningowa, która ma służyć do tresury psa. Kiedy zwierzak wykazuje niepożądane zachowania jak skakanie, warczenie czy przejawy agresji, obroża, jako elektroniczny trener psów, ma zapewnić pomoc w poprawie nawyków.

Szkolenie Online - Import z Chin

Import akcesoriów dla zwierząt z Chin

Przedstawione na targach kantońskich produkty są jeszcze bardzo nowe i zaskakują swoją innowacyjnością. Dlatego sprowadzanie ich z Chin wydaje się być dosyć przyszłościową wizją. Oczywiście na chińskim rynku artykułów dla zwierząt pojawiają się także bardziej klasyczne opcje i to ich import został już szerzej rozpowszechniony. Mowa tu na przykład o zabawkach, smyczach, kagańcach, a także stołach pielęgnacyjnych, maszynkach do strzyżenia czy suszarkach. W Chinach posiadanie domowego zwierzęcia nie jest jeszcze bardzo popularnym zjawiskiem, za to w Europie ta sytuacja przedstawia się nieco inaczej – pies jest przecież najlepszym przyjacielem człowieka. Sprawdzanie tego typu produktów – również tych innowacyjnych – z Chin, jest na pewno owocnym pomysłem na biznes.

Przykładowa stawka cła na smycze lub ubranka dla zwierząt to według systemu Informacji Taryfowej ISZTAR 2.7%. Oznacza to, że cło na import akcesoriów dla zwierząt z Państwa Środka jest niewysokie.

Planujesz import produktów z Chin? Sprawdź cło na inne produkty z Chin!

Cło na sprzęt turystyczny z Chin

Cło na żywność z Chin

Cło na biżuterię sztuczną z Chin

Cło na zegarki z Chin

Cło na sprzęt budowlany z Chin

Cło na sprzęt medyczny z Chin

Cło na gadżety reklamowe z Chin

ShipHub.pl

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 12