Hongkong – brama do chińskiego rynku. Poznaj możliwości tego miasta-państwa na wrześniowym szkoleniu

Obecnie Hongkong to jedna z najszybciej rozwijających się gospodarek świata. Hongkong jako brama do Chin kontynentalnych jest to idealne miejsce do rozpoczęcia biznesu w Chinami. Wolność bankowa, niskie podatki i komunikacja w języku angielskim oraz łatwość prowadzenia biznesu niewątpliwie przemawiają za Hongkong’iem, jednak, warto przyjrzeć się bliżej temu państwu-miastu.

Hongkong jako brama do chin

 

Chcą Państwo skorzystać z potencjału Hongkongu i rozwinąć swój biznes w Azji?Szukają Państwo dostępu do rynku dla swoich produktów w Hongkongu, Chinach kontynentalnych i całym regionie?

W dniach 11-12 września podczas konferencji Hongkong – brama do rynków Azji Południowowschodniej prelegenci na podstawie własnych doświadczeń opowiedzą między innymi o tym jak:

  • wejść na rynek azjatycki
  • pozyskać chińskiego kontrahenta
  • od czego zacząć współpracę
  • negocjować z chińskim partnerem
  • zweryfikować kontrahenta
  • podołać różnicom kulturowym

Dwudniowe wydarzenie biznesowe organizowane przez wydawnictwo Explanator skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych współpracą i wymianą handlową na rynku azjatyckim. Konferencja odbędzie się w dniach 11-12 września w Warszawie, Centrum Konferencyjne Golden Floor, budynek Millenium Plaza, al. Jerozolimskie 123a.

Zapisy i szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj: http://hongkong.explanator.pl/

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 7