Go to Brand

Wśród wielu programów unijnych jednym, którym szczególnie powinni zainteresować się eksporterzy jest Go to Brand. Jest to program wspierający promocję marek produktowych (towarów i usług), które mogą stać się rozpoznawalne zagranicą. Jest to działanie perspektywy finansowania 2014-2020. Przedsiębiorcy mają szansę otrzymać nawet do 850 tysięcy dofinansowania.

go to brand

Dofinansowanie Go to Brand – na co można przeznaczyć otrzymane pieniądze?

Pieniądze, które firma ma możliwość otrzymać w ramach doświadczenia mogą być przeznaczone m.in. na udział w targach, wystawach, misjach gospodarczych a także konferencjach zagranicznych. Dofinansowanie może również być przeznaczone na opłacenie odpowiedniej osoby, która pomoże w wypromowaniu firmy za granicą i ułożeniu odpowiedniego planu działania.

Kto może ubiegać się o dofinansowanie?

Jak można przeczytać na stronie promującej Go to Brand „wsparcie jest skierowane do branż o wysokim potencjale konkurencyjnym i innowacyjnym”. Na szczególne zainteresowanie mogą liczyć firmy z branży farmaceutycznej, biotechnologicznej, budowlanej, samochodowej, lotniczej, maszynowej, modowej, IT/ICT, łodzi rekreacyjnych, żywieniowej, sprzętu medycznego, kosmetycznej, meblarskiej i usług prozdrowotnych.

Gdzie i jak składać wnioski do programu Go to Brand?

Wnioski należy składać drogą elektroniczną za pośrednictwem Generatora Wniosków. Na stronie znajdziemy dokładną instrukcję, która krok po kroku wyjaśni co należy zrobić. Należy również pamiętać, że wnioskodawca może złożyć tylko jeden wniosek.

Przeważnie nabór wniosków zaczyna się w kwietniu, natomiast kończy w maju.

Na jakich rynkach zagranicznych można promować swoje marki?

Swoje marki można promować na rynkach perspektywistycznych, w tym również w Chinach. Inne rynki, na które warto zwrócić uwagę to przede wszystkim: Algiera, Indie, Iran, Meksyk, a także Wietnam.

Go to Brand

Głównym celem programu Go to Brand jest internacjonalizacja innowacyjnych przedsiębiorstw oraz wzrost innowacyjności polskiej gospodarki. Wszystkie mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa zarejestrowane na terenie Polski mają okazję skorzystać z oferty Go to Brand. Przed rozpoczęciem eksportu swoich towarów do Chin warto rozważyć skorzystanie z programu i zarejestrować się przez stronę internetową, aby mieć szansę na pozyskanie dotacji na ten cel. Go to Brand wspiera przedsiębiorstwa w eksporcie towarów na rynki międzynarodowe.

Usługi Go to Brand

Posiadając wieloletnie doświadczenie na rynku chińskim, firma ChinskiRaport.pl świadczy poprzez własne biuro szereg usług dla polskich eksporterów, pomagając im wprowadzić swoje produkty na rynek chiński. Do naszych usług należy przede wszystkim:

  • Przygotowanie analizy rynku i strategii internacjonalizacji przedsiębiorstwa na rynku chińskim. – Pomagamy przy obraniu odpowiedniej strategii podczas eksportowania towarów na chiński rynek, przybliżając sytuację panującą w Chinach (z wyszczególnieniem ważniejszych miast) a ponadto zwracamy uwagę na chińską kulturę biznesu, która jest równie ważna w całym procesie, a także na procedury celne.
  • Szkolenia eksportowe.
  • Rejestracja znaków towarowych.
  • Organizacja targów.
  • Misje gospodarcze.
  • Tłumaczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami i zachęcamy do skorzystania.

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 10