Najkrótsza droga do Chin

Finnair oferuje wygodne połączenia do pięciu miast w CHINACH: PEKIN, SZANGHAJ, CHONGQING, XI’AN, HONGKONG z przesiadką na nowoczesnym kameralnym lotnisku w Helsinkach. Dogodne położenie geograficzne Helsinek to gwarancja szybkich połączeń. Najszybciej z Warszawy do Szanghaju, Chongqingu i Xi’an można się dostać właśnie przez Helsinki. Odloty są też z Krakowa i Gdańska.

Finnair oferuje krótkie trasy

Finnair oferuje najkrótsze trasy

W drugiej połowie roku 2015 Finnair, jako pierwsza linia lotnicza z Europy otrzyma samolot nowej generacji Airbus A350 XWB. Od 25 października będzie on latał do Szanghaju i w następnej kolejności na trasach do Pekinu, Bangkoku, Hongkongu i Singapuru.

A350 Interior

Przesiadka na lotnisku w Helsinkach jest szybka i wygodna. Lotnisko jest świetnie rozplanowane i niezbyt rozlegle, wszystkie przesiadki odbywają się w jednym terminalu.

Finnair dysponuje trzema salonami biznesowymi: jeden z nich znajduje się w części dla pasażerów ze strefy Schengen przy bramce 22. Dwa pozostałe, salon FINNAIR dostępny dla wszystkich pasażerów klasy biznes oraz nowy salon PREMIUM LOUNGE wyłącznie dla posiadaczy kart Finnair Plus Gold i Platinum oraz odpowiednych kart Oneworld zlokalizowane są między bramkami 36 i 37 w strefie non Schengen, z którego odlatują wszystkie rejsy długodystansowe. Goście salonów poza strefą Schengen mają do dyspozycji kabiny prysznicowe i fińską saunę. W recepcji obsługującej oba salony strefy non Schengen można kupić wejście do salonu Finnair za EUR48.

Helsinki Airport

 

Pasażerowie podróżujący w klasie ekonomicznej znajdą na lotnisku w Helsinkach też szereg stref pracy i wypoczynku oraz mają do dyspozycji darmowe wi-fi bez ograniczeń.

 

Więcej informacji na stronie http://www.finnair.com/pl/pl/

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 7