Kolejna Edycja Targów China Homelife Show – 7-9.06 Warszawa!

Polsko-Chińska Izba Gospodarcza objęła patronat nad V edycją targów China Homelife Show 2016, które odbędą się po raz pierwszy w Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy!

China Homelife Show 2016

W dniach 7-9 czerwca w Warsaw Expo Nadarzyn obecnych będzie ponad 800 starannie wyselekcjonowanych chińskich wystawców. Zaprezentują oni ponad 60 000 produktów z międzynarodowymi certyfikatami jakości. Targi CHINA Homelife Show to niewątpliwie duża szansa dla małych i średnich polskich firm działających w branży odzieżowej, meblarskiej, elektronicznej, oświetleniowej, budowlanej, AGD, artykułów wyposażenia wnętrz i upominków. Udział w targach jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie organizatora, do czego serdecznie zachęcamy.

homelife show

Gospodarka Chin

Chiny to druga po USA gospodarka świata, która mimo niewielkiego spowolnienia w 2015 roku, nadal może pochwalić się wysokim tempem rozwoju na poziomie ok. 7% PKB rocznie. Jest to wynik zdecydowanie imponujący na tle wielu krajów europejskich, które o takich wskaźnikach mogą tylko pomarzyć.

Chiny bardzo dbają o swoją gospodarkę. Tamtejszy rząd robi wszystko, aby utrzymać poziom wewnętrznych inwestycji na najwyższym możliwym poziomie. W praktyce oznacza to, że chiński przemysł nadal wyróżnia się ogromnym potencjałem, z którego Polska może korzystać poprzez korzystną dla obu stron wymianę handlową. Warto także dodać, że Chiny są drugim po Niemczech rynkiem, skąd sprowadzamy najwięcej towarów i usług. Ponadto dynamika importu z Chin wykazuje stałą, dwucyfrową tendencję wzrostową.

Chińskie produkty

Przeciętny polski konsument ocenia produkty z Chin raczej stereotypowo. Głównie jako towary niskiej jakości. Niestety cierpią na tym rzetelne i dbające o jakość chińskie firmy, które już od dawna produkują dla najlepszych światowych marek. Poczynając od branży odzieżowej, przez meblarską i maszynową, po najbardziej zaawansowaną elektronikę. I właśnie z takimi firmami warto robić interesy. Co ważne, odległość dzieląca Chiny od Polski nie ma już tak wielkiego znaczenia, bo ofertę chińskiego rynku można zobaczyć np. na targach CHINA Homelife Show, które odbywają się w Polsce.

Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z chińskim partnerem serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w targach.

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 8