China Homelife Show 2018

Zbliża się 7. edycja targów China Homelife w Polsce. China Homelife Show 2018 odbędzie się w dniach 6-8 czerwca w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Targi China Homelife, połączone z targami China Machinex, to największe targi producentów chińskich w Europie Środkowo-Wschodniej.

China Homelife Show 2018

Targi China Homelife Show 2018

Uczestnictwo w targach China Homelife Show 2018 to wyjątkowa szansa, by zapoznać się z ofertą chińskich dostawców bez potrzeby organizacji wyjazdu do Chin. Najlepsi chińscy producenci przyjadą z tej okazji do Polski. Na wydarzeniu zaprezentuje się ponad 1600 dostawców z Państwa Środka, którzy zaprezentują ponad 50 000 produktów. Wszyscy wystawcy przechodzą staranną selekcję, dzięki czemu można mieć pewność, że potencjalni partnerzy biznesowi posiadają potrzebne międzynarodowe certyfikaty, a ich produkty odznaczają się najwyższą jakością.

Na targach China Homelife Show 2018 będzie można spotkać chińskich producentów z takich branż jak: elektronika, materiały budowlane, meble, odzież i tekstylia, oświetlenie, artykuły gospodarstwa domowego, upominki, produkty rolnicze i żywność. Towarzyszyć im będą targi China Machinex, które skupiają się na przemyśle maszynowym. Wystawcy zaprezentują swoje produkty z branż: elektryczność i nowa energia, maszyny, sprzęt i narzędzia.

Dlaczego warto wybrać się na China Homelife Show 2018?

Targi China Homelife Show 2018 są ogromną szansą dla polskich przedsiębiorców na zapoznanie się z ofertą chińskich dostawców i znalezienie odpowiedniego partnera biznesowego. Targi handlowe są najlepszym miejscem do nawiązania pierwszych relacji z potencjalnym kontrahentem z Chin. Bezpośrednie spotkanie z chińskim przedstawicielem handlowym na targach ułatwia negocjację oferty. Podczas wydarzenia importerzy mają również możliwość samodzielnie ocenić jakość produktów oferowanych przez wystawców.

Szkolenie: Import z Chin

Uczestnicy targów mogą również skorzystać ze specjalnej strefy match makingu, w której aranżowane są spotkania chińskich dostawców z polskimi importerami na podstawie zapotrzebowania na konkretne produkty. Organizatorzy zapewniają pomoc tłumacza, co ułatwia komunikację z chińskim rozmówcą. Wstępne rozmowy handlowe można przeprowadzić jeszcze przed targami, a w czasie China Homelife Show 2018 spotkać się osobiście. Przed spotkaniem z potencjalnym partnerem warto zapoznać się z zasadami chińskiej kultury biznesu.

China Homelife Show to nie tylko spotkania biznesowe. To także wiele wydarzeń towarzyszących związanych z handlem z Chinami, takich jak panele dyskusyjne i warsztaty prowadzone przez ekspertów w tej dziedzinie.

W poniższym materiale wideo przygotowanym przez organizatora targów można zapoznać się z tym jak wyglądała poprzednia edycja China Homelife Show.

Targi China Homelife Show 2018 odbędą się w dniach 6-8 czerwca 2018 na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Wstęp na targi jest bezpłatny. Zachęcamy polskich przedsiębiorców do udziału w tym wydarzeniu.

Zanim wybierzesz się na targi

Jeśli chcesz zbudować trwałą relację z chińskim kontrahentem, musisz poznać najważniejsze zasady komunikacji w chińskiej kulturze biznesu. Bez ich znajomości nie odniesiesz sukcesu w kontaktach z Chinami. Z przygotowanego przez ChinskiRaport.pl poradnika na temat chińskiej kultury biznesu dowiesz się, jakie różnice kulturowe wziąć pod uwagę oraz jaka jest rola wizytówek, prezentów i posiłków w kontaktach z chińskim partnerem.

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 11