Trzecia edycja China Homelife Show – zapraszamy na kolejną edycję jednych z największych targów branżowych w Polsce.

Jak bezpiecznie importować z Chin? Jak zmniejszyć ryzyko nieudanej transakcji do minimum? Jakie są najdogodniejsze sposoby transportu towarów z Dalekiego Wschodu? Jak skutecznie negocjować z chińskimi partnerami? Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące współpracy handlowej z partnerami z Chin będzie można uzyskać podczas targów China Homelife Show 2014. Odbędą się one w Poznaniu w dniach 28-30 maja 2014.

Homelife China 2014

China Homelife Show 2014 – Najlepsi z najlepszych

To już trzecia edycja tego wydarzenia. Targi organizowane są przez grupę Meorient oraz władze miasta Hangzhou na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jest to ogromna szansa dla importerów i przedsiębiorców. Szczególnie tych, którzy chcą czerpać korzyści z potencjału, jaki kryje w sobie Daleki Wschód. Do udziału w tegorocznych targach spośród chińskich firm, które zgłosiły chęć udziału, wyselekcjonowanych zostało około 500 wystawców gwarantujących najwyższą jakość produkcji. Chińscy uczestnicy China Homelife Show 2014 związani są głównie z branżą tekstylną i odzieżową. Jednakże są wśród nich również producenci elektronicznego sprzętu domowego, kuchennego i łazienkowego, a także mebli, oświetlenia, akcesoriów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych.

Wielu wystawców ma już bogate doświadczenie w handlu zagranicznym. Dostarczają swoje towary m. in. do Australii, Europy, Japonii, Kanady i USA. W wymienionych krajach często współpracują ze znanymi międzynarodowymi sieciami handlowymi a ich produkty sprzedawane są pod renomowanymi, zachodnimi markami, jak Levi’s, Adidas, Umbro, Zara, C&A, Claires, H&M, Esprit, Vero Moda, Mango, Primark, Wal-mart, M&S, Tesco, Leroy Merlin czy Matrix UK. O jakości towarów oferowanych przez wystawców China Homelife Show świadczą liczne międzynarodowe certyfikaty. W porozumieniu z chińskimi wystawcami bezpłatnie pomogą zwiedzającym tłumacze władający językiem nie tylko chińskim czy polskim ale także rosyjskim, ukraińskim i angielskim.

Targom towarzyszyć będzie China Matchmaking & Trade Forum. Eksperci zajmujący się na co dzień handlem z Chinami przybliżą jego uczestnikom prawne, biznesowe i kulturowe aspekty współpracy z chińskimi partnerami.

Aby wziąć udział w targach, należy się zarejestrować na stronie organizatora. Dla osób zarejestrowanych zapewniony jest bezpłatny wstęp i parking.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 8