China Homelife 2019

Już pod koniec maja Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy wypełni się stoiskami chińskich producentów, którzy zaprezentują się z okazji VIII edycji targów China Homelife Poland. Wydarzenie to jest więc świetną okazją dla polskich przedsiębiorców, którzy importują lub chcą zacząć importować produkty z Chin, aby zapoznać się z ofertą chińskich dostawców. Polscy importerzy mają tym samym okazję do nawiązania kontaktów biznesowych bez potrzeby organizacji kosztownego wyjazdu do Chin. Zapisz się bezpłatnie na targi China Homelife 2019!

China Homelife 2019

China Homelife 2019

VII edycja targów China Homelife Poland odbędzie się w dniach 29-31 maja 2019.

Wydarzenie będzie mieć miejsce w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, największym centrum targowo-kongresowym w Europie Środkowej.

Podczas tegorocznej edycji przewiduje się udział aż 1600 firm chińskich, które łącznie zaprezentują ponad 50 tysięcy produktów.

China Homelife Poland obejmuje branże takie jak:

  • Elektronika
  • Materiały budowlane
  • Meble
  • Odzież i tekstylia
  • Oświetlenie
  • Upominki
  • Wyposażenie domu
  • Żywność
Szkolenie: Import z Chin

Ponadto, równocześnie z China Homelife odbędą się też targi China Machinex związane z przemysłem maszynowym.

China Homelife Poland

Dlaczego warto wziąć udział w targach China Homelife?

Uczestnictwo w China Homelife Poland przede wszystkim pozwala polskim przedsiębiorcom zapoznać się z ofertą chińskich producentów bez konieczności wyjazdu do Chin. Jeśli dopiero rozpoczynasz import, jest to dobra okazja, aby nawiązać pierwsze kontakty biznesowe, a także rozeznać się w możliwościach współpracy z Chinami. Udział w targach jest również dobrym pomysłem ze względu na to, że możemy zobaczyć produkty danej firmy na żywo. Możemy upewnić się co do ich jakości i wykonania, czego nie możemy zrobić np. przeglądając zdjęcia w ofertach na Alibabie.

Podczas targów dla zwiedzających zostanie udostępniona również specjalna strefa match makingu, która może ułatwić nawiązanie pierwszych kontaktów z potencjalnymi partnerami. Dodatkowo, spotkania z wybranymi chińskimi dostawcami można umówić już przed targami.

Wśród imprez towarzyszących targom znajdują się również III Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej i targi Export Expo. Ponadto podczas Homelife odbywają się seminaria prowadzone przez ekspertów i panele dyskusyjne.

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 11