Zakupy na AliExpress z wysyłką z Europy

Zakupy na AliExpress są coraz popularniejsze na całym świecie, w tym również w Polsce. Strona oferuje szeroki wybór praktycznie każdego produktu, którego szukamy. Należący do grupy Alibaba, AliExpress jest wielką firmą, posiadającą wiele magazynów także w Europie. Podczas wyszukiwania produktu, możemy wybrać kraj, z którego chcemy otrzymać przesyłkę. W ten sposób nie tylko skrócimy sobie czas oczekiwania, ale też możemy zaoszczędzić na wysyłce. Gdzie znajdują się magazyny AliExpress w Europie?

AliExpress - magazyny w Europie

Gdzie znajdują się magazyny w Europie?

Platforma AliExpress magazyny w Europie posiada obecnie w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Czechach oraz Włoszech. Skorzystanie z możliwości wysyłki naszej paczki z jednego z nich może znacznie wpłynąć na usprawnienie naszej transakcji.

Jak zamawiać z Europy?

Wybranie kraju, z którego chcemy zamówić przesyłkę jest bardzo proste. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę interesujący nas produkt, a następnie zaznaczyć jedno z dostępnych państw w filtrach wyszukiwania.

Aliexpress - magazyny w Europie - wybór

Głównymi korzyściami jest dla nas to, że dostawa z bliżej położonego magazynu jest często dużo tańsza, a czas oczekiwania znacznie krótszy. Warto więc zawsze sprawdzić, czy wybrany towar znajduje się w którymś z bliżej położonych nam magazynów.

AliExpress - wysyłka

Tutaj mamy przykład gdzie cena za przesyłkę nie różni się wiele od ceny innych firm wysyłkowych, w tym od cen za przesyłki Poczty Polskiej, natomiast czas oczekiwania to zaledwie 3 dni. W filtrach wyszukiwania możemy też zaznaczyć opcję darmowej przesyłki. Wtedy nie tylko otrzymamy kupioną rzecz w krótszym czasie, ale także bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

AliExpress - dostawa

Jakie są z tego korzyści dla sprzedających?

Sprzedającym posiadanie swojego asortymentu w europejskich magazynach zapewnia bezpieczeństwo i trwałość sprzedaży. Załóżmy, że z jakiegoś powodu przewóz przesyłek z Chin zostanie wstrzymany lub znacznie ograniczony. Producent nie musi się jednak martwić o straty na rynku europejskim, ponieważ posiada on pewne zasoby swoich towarów na miejscu i jest w stanie realizować zamówienia.

AliExpress oferuje niesamowicie szeroki wybór różnych produktów, do tego bardzo konkurencyjne ceny oraz bezpieczeństwo zamawiania zagwarantowane przez stronę. Największą niedogodnością przy zamawianiu towarów z Chin jest długi czas oczekiwania na dostawę, w niektórych przypadkach wynosi ona nawet do 6 tygodni. Dlatego tak korzystna i kusząca jest możliwość skorzystania z wysyłki z europejskiego magazynu. Jak widać wcale nie jest ona droższa, a o wiele sprawniejsza.

Szkolenie Online - Import z Chin

Oceń post

4.8 / 5. Ilość głosów: 20