Zaproszenie na targi SIAL – The Asian Food Marketplace

Szanowni Państwo,

Polsko-Chińska Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w dorocznych targach SIAL – The Asian Food Marketplace, które odbędą się w dniach 13-15 maja 2014 roku w Szanghaju. Targi SIAL to najważniejsze wydarzenie w kalendarzu imprez związanych z przemysłem spożywczym w Chinach, mogą zarazem stanowić znakomitą szansę na wypromowanie Państwa produktów i zdobycie dla nich dystrybutorów na chińskim rynku.

Chiny stanowią olbrzymi rynek, na którym stale rośnie popyt na importowaną żywność. Kraje zachodnie zanotowały wzrost eksportu na poziomie 50% od roku 2008, polski eksport także rośnie z roku na rok: w roku 2013 staliśmy się dwunastym największym eksporterem mięsa do Chin.

Na targach wystawiają się w równych proporcjach podmioty chińskie i zagraniczne. Do prezentowanych produktów należą suplementy diety, owoce i warzywa, mrożonki, nabiał, jaja, produkty organiczne, wypieki i mięso. Najwięcej odwiedzających pochodzi z krajów azjatyckich, przede wszystkim z Chin.

Polsko-Chińska Izba Gospodarcza oferuje Państwu pomoc w zakresie organizacji wyjazdu na targi. Świadczymy wszechstronne usługi, takie jak rezerwacje przelotów i hoteli, pomoc w wynajęciu stoiska (istnieje możliwość skorzystania ze stoiska Izby), obsługa tłumaczeniowa delegatów. Oficjalny termin końca rejestracji to połowa kwietnia, ale z uwagi na fakt, że zainteresowanie targami jest wysokie, rejestracja może zostać zamknięta wcześniej. Dlatego warto, by Państwo podjęli stosowne kroki z pewnym wyprzedzeniem.

Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 535 308 085 oraz adresem mailowym pchig@pchig.pl.